Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Oto Tamir Servisi İle İlgili Firmalar

Lpg cng dönüşüm sistemleri lpg haber cng haber markalar hakkında bilgi forum.
1975 Yılında türkan otomotiv motor bakım servisi adı altında başlamış olduğu hizmetini 1991 yılında ÖZÜÇEL OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Adı altında yeni bir oluşumla ve kurumsallaşmaya giderek devam ettirmiştir.
öztaşlar vw özel tamir bakım servis,abs, audi,boya,cam, eksoz,fren,kaborta, kilit,mekanik,motor,öntakım, pasta cila,pırogram, rotbalans,seat, servis,servis , audi,oto,parça oto,hizmeti,skoda, tamir,test,vw,www. vwozelservis.com,
Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup müşterilerimize daima kaliteli ve garantili hizmet vermek için çalışmaktadır. Aracınız bize teslim adildiği andan itibaren güneş sigorta acentesi tarafından full kaskoludur.
oto tamir ve bakımı, kurtarıcı, rent a car, sigorta işlemleri, araç alım satım vb.
Otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz.
Konyalı oto çekici ve tekne taşımacılığı 7/24 hizmetinizde
Yıllarımızı verdiğimiz işimize sadakatle bağlı olmamız ve temiz çabuk iş gibi belli başlı presiplerimizle bu gün büyük bir onur ve dürüstlük ile siz sevgili müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.
Seat Yetkili Servisi, Lassa Bridgestone Lastikleri Bayii, Akpet Akaryakıt ve Lpg Otogaz İstasyonu
Araçlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun sizlere her anlamda hizmet vermekteyiz.
Firmamız oto ve deniz araçları döşeme sektöründe faliyet göstermektedir.
ÖZEL SERVİSİMİZDE BMW LAND ROVER MINI COOPER MERCEDES JEEP RANGE ROVER ARAÇLARINIZIN MOTOR MEKANİK OTOOMATİK ŞANZIMAN ELEKTRİK ELEKTRONİK ARAIZALARINIZ VE KAPORTA FIRIN BOYA VE HASARLI ARAÇLARINIZ SİGORTA ANLAŞMALI OLARAK HER TÜRLÜ HİZMETİ MODERN CİHAZ VE EKİPMANLAR İLE VERMEKTEDİR. ARIZA TESBİT CİHAZLARIMIZLA ARAÇLARINIZIN ARIZALARINA AYNI ANDA MÜ
Orjinal test cihazı bulunan mercedes özel servisi.
Renault mais yetkili servisiyiz.
RENAULT ÖZEL SERVİSİ
İşyerimizin kurucusu Hakkı Ekrem Çakmak, Almanya'da Opel yetkili servisinde 12 yıl çalışarak 1980 yılında Türkiye'ye dönmüştür. Edindiği Opel tecrübesini Lüleburgaz'da servis açarak Opel sahipleri ile paylaşmaya başlamıştır.
Özel peugeot citroen servis yedek parça olarak sektörde lider
600 adet işyerleri ile tüm araba marlalarının tamir,bakım ve yedekparca hizmetlerine talibiz