Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1984 yılında Konya da kurulan Arlı Otomotiv, o tarihten bu yana istikrarlı gelişim çizgisini sürdürerek, günümüz Türk Otomotiv yan sanayisinin gurur duyacağı şirketlerden biri haline gelmiştir.
Dünya Kalite standartları seviyesinde, Volan ve Dişlisi imalatında aranan bir marka haline gelen ARLI, günümüz teknolojisini takip ederek üretim kapasitesini hem artırmış hem de Dünya pazar payını gün geçtikçe geliştirmiştir. İmal ettiği Volan ve Dişlisinin %60 ını, başta ABD ve Avrupa olmak üzere, Orta Doğuda;Birleşik Arap Emirlikleri ve Uzak Doğu gibi birçok kıtaya, geri kalan % 40 ını ise Türkiye de bulunan resmi kamu kurumları, Türk Silahlı Kuvvetleri ve yedek parça toptancı ağına tedarik etmektedir.
Siz saygı değer müşterilerimizin güvenini kazanmak ve ARLI Volan ve Dişlilerinin kalitesini artırmak için ISO kalite belgesi çalışmalarını devam ettirmekteyiz. Kaliteye vermiş olduğumuz önemi laboratuar çalışmalarımızla geliştirmekte, teknik eleman, makine mühendisi ve güçlü kadromuzla desteklemekteyiz. Firmamız kısa ve uzun vadede sektöründeki öncü konumunu sürdürmeyi devam ettirecektir. Firmamızın mavi ve beyaz yakalı personeli de bu hedefe odaklanmış olup çalışmalarını özveri ile uygulamaktadır.
Adresimiz : Fevzi Çakmak Mah. Hüdai Cad. İzale Sk. No:3 42050 Karatay / KONYA / TÜRKİYE