Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamızın geçmişi 1996 yılına uzanmakla beraber, 2001 yılındaki yapısal değişim sürecinin başlamasıyla, çok hızlı büyüme trendini girişimci yapısıyla birleştirmiştir.

Ticari araçların klima ve soğutucularına OEM parçaları, yedek parça ve sarf malzeme üretimini ve ticaretini, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge tabanına bağlı olan teknoloji ağırlıklı makinelerle kalite standartlarından ödün vermeden hızlandırmıştır.

Kendi omuzlarına yüklemiş olduğu bu sorumluluğun bilinciyle beraber müşterilerine gereksinim duydukları imalat ve montaj ürünlerini kalite standartlarının üzerinde ve en hızlı şekilde sunabilmeyi temel prensip haline getirmiştir.

Firmamız, bünyesinde barındırmış olduğu bilgili ve yetenekli personel birikimi sayesinde ticari araç klima ve soğutucu sektörü içinde Tavaslı Klima Sistemleri markasını da yaratmıştır. Markamızın adına yakışan biçimde oluşturduğumuz servis-bayi yapısı vasıtası ile sektör içinde ticari araç ve soğutucu satışlarında da ciddi satış adetlerini yakalamıştır.

Tüm bunlarla birlikte firma ve marka olarak yaratmış olduğumuz değerlerin, koymuş olduğumuz hedeflerin başlangıç noktaları olduğunu, konumuz ile ilgili çok daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayız.