Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Üçel Otomotiv, Otogaz Dönüşüm Servisi 1999 yılından beri İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında şubesiyle hizmet vermektedir. Otogaz montaj servislerimizin TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi(HYB), Makine Mühendisleri Odasından alınan SMM ve Mühendis Yetki Belgesine sahip olup yetkili otogaz montaj servisidir. Otogaz dönüşüm fiyatları açısından en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunarak müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz. Bizim için en büyük reklam memnun kalan müşterilerimizdir. Gelişen araç teknolojisi ile gündeme gelen sıralı otogaz montajı konusunda en yeni bilgi ve cihazlarla müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalarımıza devam etmekteyiz. En çok önem verdiğimiz konu %100 müşteri memnuniyeti ve bize duyulan güvene layık olabilmektir.
Sıralı sistem Lpg montajına karar vermiş müşterilerimizin araçları önce arıza tespit cihazına bağlanarak araç ile ilgili sorun ve sıkıntıların tespiti ve çözümü yapılır. Buradaki amaç araçtaki sorunu başından görüp müdahale etmek ve sorunsuz kullanım sağlamaktır. Montaj yapan ustalarımız gerekli eğitimleri almış ve eğitim belgelerine haiz olup en kaliteli montajı yapabilecek beceriye sahiptir. Montajını yaptığımız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. %40-50 arası yakıt tasarrufu elde edilmektedir. Sıralı otogaz sisteminde 4,5,6,8 silindirli araçlarda benzine göre birebir aynı performansı elde edebilmekteyiz.

Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili bir şekilde sorunu çözümleyecek bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir.

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.