Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


SU ORGANİZASYON VE DIŞ TİCARET
SU ORGANİZASYON VE DIŞ TİCARET olarak çocuklarımız için ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz yepyeni ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.
Ağırlıklı olarak Şişme Çocuk Oyunları üzerine çalışan firmamız, kapalı ve açık alanlar için 1 m² den 100 m² ye kadar her boy ürünü bünyesinde barındırmaktadır.
Ürünlerimiz büyüklüklerine göre değişen adetlerde bulundurdukları motorları sayesinde ortalama 2 ila 30 dakikalık bir süre içinde kolayca şişirilerek oyun alanlarında kolaylıkla yerlerini alabilmektedir.
Yumuşak dokusu ve içerisinde hiçbir sert cisim bulundurmamasından dolayı çocuklara güvenli ve sağlıklı bir alanda gönüllerince oynama fırsatı tanımaktadır.
-Ev İçi Şişme Oyunları
Ortalama 1 m² ile 2 m² arasında olup, özellikle 0-6 yaş arası çocuklarımız için tek başlarına bile oynayabilecekleri güvenilir ve eğlenceli bir ortam sağlar.
-Küçük Şişme Oyun Grupları
2 m² den 15 m² ye kadar olan, özellikle 0-12 yaş arası çocuklarımız için ideal, eğlenceli ve güvenilir bir oyun alanı sağlar. Oyun tiplerine göre kayma, zıplama, tırmanma gibi aktiviteleri içinde bulundururlar.
-Büyük Şişme Oyun Grupları
15 m² den 100 m² ye kadar olan, her yaşta çocuk ve yetişkinin bir arada oynayabilecekleri, içerilerinde kayma, zıplama, tırmanma ya da oyun tipine göre daha değişik aktivitelerin de bulunduğu eğlenceli, güvenilir, hijyenik bir oyun alanıdır.
Tüm ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Saygılarımızla.
Adresimiz : Bayar cad. no 41 1C Kozyatağı Kadıköy