Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Furkan mühendislik pvc sektörüne başladıği 1997 yılından bu yana devamlı büyüyen ve yatırımları ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünleri sunabilmek için 2 üretim tesisi ve yaygın showrumları ile hizmet veren bir firmadır.

Çok kısa zamanda sektöründe inşaat veya perakende bazında istanbulun bir çok semtinde 800 bini aşkın müşteriye ulaşan ve hizmet veren ilk 10 üretici bayii den biridir.

Firmamız pvc, panjur, monoblok panjur, katlanır ve yana kayar cam sistemleri, küpeşte, cam küpeşte, duşakabin, sineklik, perdefix ve ev tadilat dekorasyon birimleriyle müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kalite kontrol uzman ekibimizle, yapılan her işin anında kontrolü yapılarak 3 yıl imalat ve montaj garantisi ve 10 yıl paşabahçe cam garantisi takdim edilmekte ve ayrıca iş teslim tutanağı ile siz değerli müşterilerimizin görüşlerine başvurarak kalite ve hizmet ağımızı geliştirmek için çaba sarfetmekteyiz.

Furkan M ühendislik bünyesinde bulundurduğu 39 personeli ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır.

Firma olarak bize zaman ayırdığınız için teşekkür eder işlerinizin devamını bekleriz.

Evinize veya sitenize pimapen yaptırmak istiyorsanız telefonlarımızla veya burayı tıklayarak bizimle irtbata geçiniz.

Kaliteyi en uygun fiyata bizden temin edebilirsiniz.Üstelik ücretsiz ölçü alıp fiyat veriyoruz. Bizden fiyat almanın avantajını görünüz.