Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


BİRİMLERİMİZ ve FAALİYETLERİMİZ
==> ORGANİZASYON BİRİMİ: Kurumunuzun ve çalışmalarınızın geniş kitlelerce bilinmesi ve kabul görmesi için, tercih sebebi olabilmeniz için gerekli olan etkinliklerde organizasyon yükünü üzerinizden alacak ve çalışmalarınızı verimli kılacak yaratıcı çözümler üreten tecrübeli kadromuzla yanınızdayız.
==> GRAFİK-TASARIM BİRİMİ: Grafikerlerimiz ve Art Direktörümüz Yönetiminde Modern ve teknik yöntemlerle farklı tasarımlar ve kolay çözümler için sizlerleyiz.
==> BASKI VE MATBAA BİRİMİ: En son teknoloji baskı makine parkuru, Ayrıcalıklı tasarımlar, Özenli baskı aşaması ve Sorunsuz teslimat. . . Söz verdiğimiz gibi. . . (Katalog, Broşür, Dergi, Menü, Afiş, El İlanı, Basılı Evrak, Etiket, Fatura, Adisyon, Poşet Baskı, Porselen Baskı, Dijital Baskı vb. ) ==>
REKLAM KAMPANYALARI: Görsel, sanal, yazılı medya araçlarıyla reddedilemeyen bir tanıtım için sanat yönetmenleri ve reklam metin yazarlarımızla birlikte daha iyiye. . . (TV, RADYO, GAZETELERHürriyet, Sabah, Millyet, Posta vs. , INTERNET)
==> PROMOSYON: Zengin çeşitleriyle her türlü baskılı, baskısız promosyon ürünleri. Unutmayın ki insanlar hatırlanmayı sever!
==> OUTDOOR REKLAMCILIK: Şehrin en merkezi yerlerinde hergün geniş kitlelere ulaşmanın en kolay yolu olan reklam panoları bilboardlarımızla, miniboardlarımızla, afişlerimizle kendinize yol açın! ==> WEB TASARIM: Sanal ortamda da yerinizi almanız için de yanınızdayız.
Adresimiz : Organize Sanayi BölgesiTurgut Özal Cad. No:109/7 İkitelli-Küçükçekmece/İstanbul