Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hakkımızda
2002 den itibaren web tasarımı konusunda genç kadromuz ile başlayan deva ajans dürüstlüğü, yaptığı işin kalitesi, müşteri memnuniyetine önem vermesi ile her geçen gün ilerlemesini yılmadan devam etmiştir.
Ülkemizin ekonomik gelişiminde ve Avrupa Birliğine doğru atılacak adımlarda Türk iş dünyasının çağdaşlığa tanıklık etmesi anlamında hazır olmayı, modern, profesyonel, şeffaf kurumsal alt yapısı ile Reklam, Tanıtım ve Organizasyon sektöründe Lider Ajans olmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.
Deva Ajans olarak yeni görüşler yeni atılımlar başlatmak istiyoruz. Web Tasarımı, Hosting, Domain, Reklam tanıtım, Logo, Kart Vizit, Katalog, Broşür, Kurumsal Kimlik, İnteraktif CD Tasarımları A dan Z ye tüm hizmetleri bir çatı altında sunarak, ürün veya hizmetin, ihtiyaç duyulan her noktada yayılımını temin ederek çözümler sunmaktayız.
Çözümlerimiz sayesinde; İşletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Kararlıyız, çünkü yaptığımız isin bilincindeyiz. Kaliteli, Güvenilir, Ekonomik, 7/24 Teknik Destek, İdeal çözümler sunarak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizleri mutlu etmektedir. .
Unutmayınız ki !. . .
Deva Ajans
İdeal Ticaret
İdeal İşler, İdeal Düşünceyle Başlar. . . !
Adresimiz : Konya