Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


KONYA DAN TÜRKİ YE YE REKLAM PAZARLIYORUZ.
Bir reklam ajansı her zaman düşünmelidir sloganıyla Konya ile birlikte Türkiye ye ismini duyuran ajansımız, ba şta Konya olmak üzere Türkiye nin birçok noktas ı nda reklam ve tanıtım sektöründe hizmet vermektedir.
----
İletişim Fakültesinden mezun olup ve okumu ş çocuklar konseptiyle yola çıktığımız bu yolda 2. yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Hakan Plastik, Konya Büyük şehir Belediyesi, Ferroli, Masta ş, Kas Vana, , Selçuklu Belediyesi, KOSKİ, Kongaz, Kamer Holding, Aymek, Uğur Süt, Seyet gibi Referanslarımızdan takip edebileceğiniz tam 102 firma tanıtım çalışmalarında Erka yı tercih etmiştir. Konya da tam hizmet reklam ajansı olarak faaliyet gösteren ERKA çalıştığı firmalara ; tanı tım filmi, belgesel, re klam filmi, strateji, grafik tasarı m, grafik uygulama ve müşteri ilişkilerinin yanı sıra medya planlama, medya satın alma gibi hizmetler veriyor. Erka Konya merkezi nin yanı sıra Ankara da faaliyet gösteren kardeş kuruluşu Sembol Ajans, Ses ve müzik çalışmalarında ortkalığı bulunan Rumelises ve Web uygulamalarında ki başarılı çalışmalarıyla İklim Ajans la da çözüm ortaklığı içerisindedir.
Konya yı tanıtan birçok belgesel ile birlikte, ödül alan birçok kısa filme de imza attık. Erka Prodüksiyon daha önce aldığı onlarca ödülün yanı sıra 2006 yılında Selçuklu Belediyesi nin Ödül töreninde en iyi belgesel Ödülünü alırken, ASKON Konya Şubesi taraf ı ndan Düzenlenen Altın Markalar Ödül töreninde de Hizmet sektöründe sektörünün Altın markası seçildi. Bilgi ile pratiği birleştirerek önemli başarılara ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. E RKA Prodüksiyon un vizyonu ve farklı bakış açısıyla reklam ve tanıtım sektöre yeni bir soluk kazandırmaya devam edeceğiz
Konya da dünya çapında rekabet edebilir ürünler üretilmesine rağmen, ulusal markanın birkaç tane olması nedeniyle büyük bir eksiklik söz konusu. Markalaşmanın reklama ayrılan bütçenin artırılmasıyla bu eksiklik giderilebilir. Reklam doğru yapıldığı takdirde, firmalar satışlarına, imajlar ına artı değerler katacaklardır. Piyasada bilinirlikleri artacak. Kalite algılanması yükselecektir.
Yaptığımız çeşitli tanıtım filmleri;
Bireysel tanıtım filmleri
Reklam filmleri
Firma ve kurum tanıtım filmleri
Devlet, gönüllü kurum ve kuruluşlar
Belgesel
Yöresel tanıtım filmleri
TV Programları
Eğitim filmleri
İnteraktif mezuniyet yıllıkları
İnteraktif CD ve CD kartvizit
Logo
Adresimiz : Büyük İhsaniye M. Şehit Ömer Taşer Sk. Tunahan Apt. Kat:4