Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Ambulans ve ambulans malzemeleri üzerine 10 yılı aşkın bir zamandır çalışan firmamız bu gün Türkiye nin en büyük ambulans ve ambulans sedyesi üreticisi durumundadır. Ambulans üretim kapasitesi yıllık 1500 adet aracı zorlamaktadır. Türkiye nin yanı sıra Doğu Avrupa ve ortadoğu nun en büyük ambulans üreticisi konumundadır. Bu üretim kapasitesiyle mevcut iç pazarın % 85 lik kısmını elinde bulundurmaktadır.
EMS Ambulans firması 5. 000 metre karesi kapalı, 10. 000 metrekarelik biralan üzerinde faaliyetlerine uzman personelleri, dünyaca ünlü çözüm ortakları ile devam etmektedir.
En büyük hedefimiz, insan hayatını kurtarmak için kullanılan ürünlerimizin kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutmak ve gelişmesini sağlamaktır. Bu gelişmeyi sağlamak ve sürekli kılmak için, ISO 9001, ISO 13485 ve TS EN 1789 belgelerini ve ürettiği ambulans malzemeleri içinde CE kalite belgesini almıştır. Türkiye de ilk EN 1789 belgesini alan firmayız.
EMS Ambulans firması, bu güne kadar TC Sağlık Bakanlığı, Devlet Malzeme Ofisi, Dünya Bankası kredili ihaleler ve uluslar arası pazarlar için üretim adetleri 40 ile 500 adet arasında değişen birçok projeyi başarı ile sonuçlandırmıştır. 2002 yılından itibaren ihracata verdiği önemle, yurt dışında da başta Rusya, Suriye, Moldova, Makedonya, Ürdün, Belçika, Bulgaristan, Meksika, Cezayir, Irak, Azerbaycan olmak üzere birçok ülkeye ambulans ve ambulans malzemeleri ihracatı gerçekleştirmiştir. EMS Ambulans firmasının satış grafiğinde %30 olan ihracat payı gün geçtikçe artış göstermektedir.
Adresimiz : 1. Organize Sanayi bölgesi 3. Kısım Uygurlar Cad. No:5/A 06930