Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


HDI Sigorta A. Ş. , Almanya nın 3. büyük sigorta grubu olan Talanx AG bünyesinde bulunan HDI International in Temmuz ayı itibariyle Türkiye de faaliyet gösteren % 100 Alman sermayeli şirketidir.
Halen 144 çalışanı bulunan HDI Sigorta, 6 Bölge Müdürlüğü ve 500 acentesi ile tüm Türkiye de hizmet veriyor. Oto kaza sigortalarında Türkiye de başka sigorta şirketlerince sunulmayan hizmetler sağlayan şirket, 501 anlaşmalı tamir servisi ve 117 eksperle çalışıyor.
HDI Sigorta Türkiye nin 17 ilinde ( İstanbul, Bursa, Adana, Mersin, G. Antep, Diyarbakır, Malatya, Ankara, İzmir, Antalya, Kayseri, İzmit, Konya, Giresun, Samsun, Trabzon ve Sakarya ) hasarda 7 gün / 24 saat Ekspres Eksper ve ATS Hizmeti veriyor. Bu hizmet şu anda Türkiye de yalnızca HDI Sigorta tarafından sunuluyor.
Ekspres Eksper hizmeti, sigortalının hasar meydana gelir gelmez bildirimde bulunmasıyla anında eksper atanmasını ve coğrafi duruma göre 15 ila 45 dakika arasında eksperin olay yerine ulaşarak süreci başlatmasını sağlıyor. HDI Sigorta tarafından yeni başlatılan 7 gün/ 24 saat ATS Hizmeti nde ise, mesai bitiminden sonra meydana gelebilecek hasarlarda hizmet verecek Anlaşmalı Tamir Servisleri sisteme dahil edilmiştir. Bu hizmet ile çalışma saatleri sona erdikten sonra meydana gelebilecek herhangi bir hasarda sigortalıya anında tamir imkanı sunuluyor.
Yurt çapında 2050 noktada on-line bağlantıya sahip olan HDI Sigorta A. Ş. , tüm yazılım ihtiyaçlarını şirket ihtiyaçlarına göre kendi bünyesinde geliştirmiş olmasıyla da dikkat çekiyor.
Adresimiz : Uzunçayır cad. kadıköy yapı iş merkezi E blok No : 45/4 Kadıköy/İSTANBUL