Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Değerli sürücüler ve sürücü adayları,
Tümbay Sürücü Kursları, Tümbay Eğitim Kurumları bünyesinde ÜMRANİYE nin ilk sürücü kursu olarak 17. 05. 1989 tarihinde açılmış ve günümüze kadar siz değerli sürücülerimiz ve sürücü adaylarımıza hizmet vermek onuruna erişmiştir.
Sizlere hizmet verirken yasaların gereği harfiyen yerine getirilmiş, topluma ve fertlere saygılı olmaya özen gösterilmiştir.
Eğitim kurumlarının fiziki yapısının önemine inanıyoruz. Bu nedenle sizleri derslerde rahat ettirmek düşüncesi ile dersliklerimizin oldukça geniş olmasına gayret ettik. Ayrıca 32 kişilik dersliklerimizi modern araç ve gereçlerle donattık.
Eğitim araçlarının seçiminde de yine Siz Değerli Sürücü Adaylarımızı rahat ettirmek ve güvenli bir çalışma dönemi geçirmenizi sağlamak amacı ile 2006 model Toyota Corolla marka araçlar aldık.
Bunların hepsinden daha önemlisi siz kıymetli adaylarımızı iyi ve çağdaş bir sürücü olarak yetiştirebilmek için günümüzün en değerli uzman elemanlarından oluşan bir eğitim ve öğretim kadrosu oluşturduk. Eğitim ve öğretim kadromuz 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu ve Karayolları Trafik Yönetmeliği başta olmak üzere trafikle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve adaylarımızı güncel bilgilerle donatmaktadır.
Kursumuzda 17 yıldan beri kesintisiz eğitim verilmiş, binlerce değerli insanın sürücü ve şoför olarak yetişmesi sağlanmıştır. Şunu gururla ifade edebiliriz ki:Yetişdirdiğimiz tüm insanlar kurallara uyan, uymayanları uyaran, insanlara saygılı sürücülük sorumluluğunun bilincinde birer sürücü olarak yetişmiştir.
Sizlerden aldığımız destekle bü güne geldik, yine siz değerli insanların desteği ile geleceğin sürücülerini yetiştireceğimize inanıyoruz.
YAŞAMINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR !
Tümbay Eğitim Kurumları
Adresimiz : Atatürk mah. Alemdağ cad. Yıldırım iş hanı No:90 K:5 Çarşı-Ümraniye-İSTANBUL