Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Arge çalışmalarını son 3 yıl içerisinde sürdürmekte olduğumuz M.O.G. markalı organik gübremizin bakanlıktan lisans tescil ruhsat (5 yıllık) FAO ve WHO standartları ve master sertifikası alınmış ve resmi olarak satışa hazır hale getirilmiştir. M.O.G. sıvı organik gübremizin içeriğinde toprak için elzem mikroorganizmalar, enzimler, vitaminler ve izelementler ile takviyelendirilmiş, hem alt hem üst gübresi olarak satışa sunulmuştur.

M.O.G. marka gübremiz % 100 homojen olarak sulandırılabildiği için damlama, sulama, yağmurlama, spring sulama ve yapraktan gübreleme için en uygun gübredir. Tortu ve kalıntı bırakmaz. Bu sebeple sistemlerde tıkanmaya neden olmaz.

Daha sonra ise kök gelişiminde + yapraklarda + yansürgünlerde ve meyvelerde oluşan kardeşlemede görülen değişim ve gelişim dikkate alınacak en büyük özelliğidir. Bitki gelişim hızınız en az %30, ürün miktarınız ise % 20 ile % 100 arasında artacaktır.

M.O.G. markalı bu organik sıvı gübremiz toprağa temas ettikten sonra toprağa NPK ve izelementleri vermesinin yanısıra toprağın gençleşmesi konusunda da büyük katkı sağlamaktadır. Bunu da içeriğinde bulunan humik ve fülvik asit vasıtası ile toprağı kabartıp gevşetirken su tutma kapasitesini de artırırak sağlamaktadır.

İçeriğinde bulunan mikrorganizmalar vasıtası ile toprakta bulunan daha önceki uygulamalardan kalan kimyevi gübre ve zehirleri de toprağa faydalı ve bitki kökünün alabileceği hale getirmesi ise toprağı çok hızlı bir şekilde organik tarıma hazırlar. Bu sayede toprağın kısa bir zaman içerisinde torf tabiatına geçmesini sağlar.

Gübremiz içeriğinde bulunan enzimler ve aktivatörler sayesinde toprağın içerisinde bulunan besinlerin hızlı bir şekilde bitkinin kök vasıtası ile emilimini yapıp yapraklara ulaşmasını sağlar.

Kısaca aktarmaya çalıştığımız bu ürünümüz sayesinde organik tarım daha ucuz, daha kolay, daha zevkli, daha verimli ve daha karlı olacak...