Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Haftasonları şehrin bunaltıcı atmosferinden bir an olsun kurtulup sessiz sakin ve doğanın muhteşem güzellikleri arasındaki Seferihisar Sığacık'a gelmek istermisiniz.

Türkiye'nin bu cennet köşesinde güzellikleri arasında trafikten, kirli havadan, kalabalıktan uzak, sizlere 4 mevsim huzurlu bir tatil imkanı sunuyoruz.

Doğa güzellikleri arasındaki bu cennet köşede sizlere dört mevsim sessiz tatil imkanı sunuyoruz. Doğayla içiçe trafikten uzak sessiz sakin nezih bir ortamda sevdiklerinizle huzur dolu günler geçireceğiniz bir mekan Dağ Motel

Dağ Restaurant: İçerik olarak, balık ağrlıkta olmak üzere farklı deniz mahsülleri ve meze ve ara sıcaklar, dönüşümlü olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadırDeneyimli ahçılarımızdan damak tadının keyfine varacağınız farklı bir mekan. Temiz huzurlu ve iç açıcı bir ortam, kaliteli servis hizmeti ve hesaplı oluşundan ödün vermeyen Dağ Restaurant siz deniz tutkunlarını keyifli bir yemek için bekliyor. Afiyetle yemeğinizi yerken içkinizi yudumlarken denizi seyredebilirsiniz. İşletmemiz 11:00 - 24:00 arası hizmetinizdedir.