Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Otel Palmyra Muğla bölgesinin Dalyan köyünde bulunmakta ve ülkemizin birçok yeri gibi doğal zenginlik içinde bir bölgedir. Bölge huzur arayan ve iyi zaman geçirmek isteyen kişiler için idealdir. Yüzme havuzu, ve restoran tesisleri bulunan Otelimizde sizi en iyi şekilde ağırlamayı istemekteyiz.
Dünyada çok az görülen Caretta Caretta kaplumbağaları bölgemize yumurta bırakmak için gelirler. Bu muhteşem tecrübeyi bizlerle paylaşmanızı diliyoruz. . S iz de bölgemizin güzelliği ile tanışıp, Dalyan ve Otel Paylmyra dan unutulmaz anılarla ayrılabilirsiniz.
Dalyan, doğal güzelliklerinin yanı sıra, tarihi kalıntılarıyla da turistlerin ilgi odağı. Bunların en önemlilerinden biri Kaunos Harabeleri. . . Hala süren Kaunos kazılarında şimdiye dek ortaya çıkartılan en önemli buluntu, 30x9 metre boyutlarındaki tapınak. Bu tapınağın ortasında ana kaya içine oyularak inşa edilen Artemis in kutsal odasında Artemis Heykelciği ortaya çıkartıldı. Ayrıca sizleri davet edeceğimiz Hoşgeldin toplantımızda bölgede, tüm gününüzü dolduracak, Saklıkent Turu, Göçek Turu, kaplıca veya köy turu, güneşin doğuşunda Caretta Carettalarla başbaşa turu vb. bilgileri profesyonel rehberimizden alacak ve gönlünüzden geçeni seçme olanağına sahip olacaksınız
otel görünüm otel dalyan dalyan
Adresimiz : Maraş mah kaunos sok no 17 dalyan