Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


17 yılı aşkın bir süredir turizm sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2001 yılında da Salih Reklam adıyla reklam departmanımızı oluşturduk. Amacımız; turizm sektöründe olduğu gibi bu alanda da bize düşen ihtiyaçlara cevap verebilmek ve sektördeki rekabet ortamında kalitenin en üst düzeye yükselmesine katkıda bulunmaktır. HAYAL GÜCÜNÜZÜ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ. Özgünlük, satışa dönen başarı, süreklilik, yüksek verimlilik sağlayan uzun vadeli ilişkiler kurarak, kurum ve markanın orta ve uzun vadeli ticari hedeflerine hizmet ederek, marka değerini yükseltecek strateji ve hizmetler sunarız. Ölçümlenebilir, nesnel başarı ölçütlerini esas alırız. Marka bilinirliği oranının yükselmesi gibi somut başarıları hedefleriz.
HER MÜŞTERİMİZ TEK MÜŞTERİMİZDİR.
Çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Hep daha iyiyi sunmak üzere çalışıyoruz. Hedeflediğimiz noktaya gelmemiz için siz de bizden daha iyisini isteyerek bizleri destekleyebilirsiniz.
İlkelerimizi; sıcak ikili ilişkiler, birbirini ve ihtiyaçlarını iyi tanıma, anlama, beklentileri doğru çözümlerle karşılama olarak koyuyor, birlikte kazanmak ve başarıyı keyifle paylaşmak istiyoruz.
GÖZÜMÜZ YÜKSEKLERDE, BU AMAÇLA İLERLİYORUZ, KENDİMİZE GÜVENİYORUZ.
Hac Organizasyonu 1990 yılından beri hac ve umre sektöründe hizmet vermeye başladık. . . devam >>
Adresimiz : AHMEDİYE MEYDANI PTT KARŞISI METE HAN NO:4/4 ÜSKÜDAR