Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Yunanistan ı çok iyi biliyoruz diyerek iddialı konuşmuştuk. Geçtiğimiz yıllarda bu söylemimizi daha da geliştirerek yeni yepyeni bir slogan belirledik. Artık yeni sloganımız
Yunanistan ı En İyi Bilen Acente
2005 yılını da daha önceki yıllarda da olduğu gibi, her zamanki sistemli ve özenli çalışmalarımızın sonucu olarak sıfır şikayet ile yılı kapattık. 2006 yılında ve daha sonrasında da amacımız aynı durumu tekrarlamak.
Artık Türk turistlerde en az bir Hollandalı-Fransız-İtalyan-İngiliz-Alman turist kadar seyahat kültürü olduğunu, gezmeyi bildiğini kanıtlamıştır. Gideceği yerleri daha önceden planlıyor, inceliyor, kiminle gideceğini araştırıyor ve karar veriyor. Buda bizim yıllardır özlediğimiz, beklediğimiz durumdu.
2006 yaz sezonunda ise denize girip, dinlenmek ve sakin bir yerde tatil yapmak isteyenler Samos, Naxos, Symi v. b. adalardan seçimlerini yapıyorlar.
Sıra dışı ve sınırsız eğlenceyi isteyenler Mykonos, Paros gibi adaları tercih ediyorlar.
Tarih ve kültür isteyenler Girit, Meteora, Rodos gibi yerlerden rezervasyon yaptırıyorlar.
Romantik bir balayı tatili düşünen dostlarımız, eşsiz gün batımı manzarası, çılgın eğlenceleri ile bilinen masal gibi bir ada olan Santorini yi tercih ediyorlar.
Tipik bir yunan sayfiye yeri düşleyenler için ise bizim tavsiyemiz Midilli dir. Midilli doğal güzelliği, geleneksel köyleri, ödül kazanan plajları ile çok ilginç bir adadır.
Artık sizi de bizim mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz. Size Yunanistan seyahati konusunda en iyi servisi sadece ve sadece biz veririz. Çünkü biz
Yunanistan ı En İyi Bilen Acenteyiz.
Ayrıca acentemiz; Yunanistan dan Türkiye ye senenin 12 ayı turist getiren ilk 5 seyahat acentesinden biridir. Hedefimiz daima bu ilk 5 acentenin içinde kalmaktır.
Eğlenceli, kaliteli, güvenli bir tatilde görüşmek üzere. . hoşçakalın. .
TAMGÖR TURİZM
Adresimiz : eski dolayoba c. kırlangıç s. no:7 pendik/ist.