Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Zayiflama İle İlgili Firmalar

Fulirim kişisel bakım ürünleri online satışı. Botox kremi, göğüs büyütücü, zayıflama bandı, ak giderici şampuan ve sağlık ürünleri.
İstanbul merkezli olup Türkiyenin dört bir yanına bitkisel ürün satışı yapan bir şirkettir. Ürünlerimizin tamamı doğal ve bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Sitemiz sadece satış amaçlı olmayıp bilgilendirme amacıda taşımaktadır. Sitemiz üzerinden online alışveriş yapabilir telefonl
Firmamız zinde terlik ve %100 doğal ürünler satışı yapmaktadır. Ürünlerimiz hepsi orjinaldir. Kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Ürünlerimizi kargo ile eve kadar teslim ve kapıda ödeme imkanı ile yolluyoruz.

Bizimle irtibat ve sipariş için: 0312 326
Akuatik Ltd. Şti. 2005 yılında su ürünleri alanında üretim faaliyetlerine başlamıştır. Firma alanında uzman kişilerden oluşan bir kadroya sahiptir. Firmamız şu an için daha çok Spirulina üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Ancak bunun dışında Alabalık ve Tilapia üretimi
Zayıflayamamanın altında yatan nedenler insulin hormon yüksekliği, tiroid-guatr hastalığı, yumurtalık kistleri-polikistik over, prolaktin hormon yüksekliği gibi hormon bozukluklarıdır. Bunların değerlendirilmesi yapılmadan kilo veremezsiniz.

Diyetisyen