Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


FİRMA PROFİLİ
GÜNEŞ BİLGİSAYAR, Bilgisayar sektöründe 15 yıldan bu yana faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. İlk kurulduğu günden bu yana Türkiye nin önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı yapıp Uzun yılların bize vermiş olduğu deneyimleri siz müşterilerimizle paylaşmak için teknik servis isteklerinizi beklemektedir. GÜNEŞ BİLGİSAYAR olarak bu kadar uzun süre hizmet vermemizin altında yatan gerçek ; müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek, kaliteli hizmetimiz, geniş yelpazeli ve sorunsuz satış ağımız, işlerinde uzman teknik servis elemanlarımız, her yıl yeni kurslarla konularında daima ilerleyen teknik destek elemanlarımız ve Türkiye nin ekonomik koşullarını göz önüne alarak müşterilerimize en verimli ve uygun satış koşullarına ayak uydurabilmemizdir.
GÜNEŞ Bilgisayar olarak Biz, Siz Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak uzun yıllar sizlere hizmet etmekten gurur ve kıvanç duyduk. İlerleyen yılarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz.
FAALİYET ALANLARIMIZ
Vestel Bilgisayar ve Ürünleri Yetkili Servis & Satıcılığı
OEM Bilgisayar Satış
OEM Parça Satış
Star, Xerox, Hp Yazıcıları bakım, onarım ve sarf malzemeleri
Teknik Servis ve Hizmetleri
BİLGİSAYAR SATIŞ
İstediğiniz özellik ve markalarda toplama bilgisayar.
Hp, Dell, Toshiba, Fujitsu, Siemens marka masa üstü ve notebook bilgisayarlar
BİLGİSAYAR UPGRADE
Mevcut bilgisayarlarınızı cok uygun fiyatlarda yenileme imkanı.
BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ
Mouse, Klavye, Ses sistemleri, Joystick, Gamepad, CD Çantası, Boş CD, disket, Webcam çeşitlerimiz ve birçok sarf malzemesinin satışı.
TEKNİK SERVİS
Arızalı ürünlerinizi evinizden, iş yerinizden alıyor; bakım işlemlerinden sonra tekrar gelip kurulumunu yapıyoruz. Hızlı, kaliteli, uzman teknik servis.
KURUMSAL ÇÖZÜMLER
Şirketiniz bünyesindeki bilgisayarların Network kurulumu ve yıllık bakım anlaşmaları. Network konusunda uzmanlaşmış teknik ekip.
WEB TASARIM + HOSTING HİZMETLERİ+ALAN ADI YÖNETİMİ
Çok uygun fiyatlara web tasarımı
Adresimiz : Samanyolu Cad. Gürler Sk. Tan New City No : 72/4 Yenişehir Çakmak ÜMraniye