Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1986 yılında Şirketler grubu olarak kurulan ve ardından 1992 de Anonim Şirket olarak faaliyetlerine devam eden İntermat AŞ. , ağırlıklı olarak kamu sektöründe bilgisayar donanım ve sarf malzemeleri satışı, donanım ve yazılım projelendirme ve uygulamaları konusunda başarılı çözümlere imza atmıştır.
2003 yılından bu yana da merkezini Antalya ya taşıyan İntermat, özel sektör yazılımları konusunda Ar-Ge ve geliştirme sürecine ağırlık vermiştir.
Çözümler ve ele aldığı projeleri piyasanın ihtiyacı olan gerçek ve uygulanabilir araçlar haline dönüştürmeyi amaçlayan İntermat; teknolojinin sunduğu kolaylıkları ve yenilikleri bu hedef doğrultusunda kullanmaktadır.
İntermat çalışma sisteminde Danışmanlık-Analiz-Tasarım-Uygulama modelini benimser ve ürünlerini bu modele göre sunar. Bu da organizasyonların yapılarını önce analiz etmeye ondan sonra da doğru çözümleri sunma yolunda başarılı uygulamaları beraberinde getirir.
Bu yaklaşım mantığı ile;
-Perakende ve Toptancılık sektöründe tek ve zincir mağazalar için Stok-Satış Otomasyonu -Her türlü organizasyon yapısına uygun Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemleri -Üretim ve Sipariş planlama sistemleri -Mobil Satış ve Sipariş Sistemleri
Üzerinde yoğunlaşan, günün koşullarına göre ileri teknoloji olanakları ile sürekli geliştirilen ürün yelpazesiyle sektörde yerini alan İntermat, ürün çeşidi yaratırken ürünlerin birbirini bütünleyen ve işletmelerin yapılarındaki eksik parçaları tamamlayan araçlar haline getirilmesi anlayışıyla hareket ediyor.
Müşterilerimize, işletme yönetimi konusunda, bulundukları sektörlerde gerçek anlamda rekabet avantajı yaratacak düzeyde yazılım ürünlerini sunmak ve gerekli hizmetleri vermek. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
Adresimiz : Muratpaşa Belediye karşısı kat:2 No:101 Lara/Antalya