Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Boya İle İlgili Firmalar

Boya sektöründe faliyet göstermekteyiz.
600 derece ısıya dayanıklı boya selülozik boyalar rapit boyalar sentetik boyaların imalatı.
1996 yılında Bayrampaşa'da 1000 m2’lik tesiste hizmet vermeye başlamakla birlikte 1996 ve 2007 yılları arasında sektörün talebini karşılayabilmek amacıyla bünyemize 3000 m2’lik İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ek tesisi
İnşaat boyaları, sanayii boyaları yapı kimyasalları ve izolasyon malzemeleri imalatı yapan firmamız.
İstenilen ürünün zamanında, müşterinin istediği doğrultuda ve standartlar göz önünde bulundurularak üretilmesini ilke edinen Yalaz Boya üretimini bünyesindeki kimya mühendisleri kontrolünde deneyimli kimyager ve kadrosuyla sürdürmektedir...
Yurt dışında ve yurt içinde üretilen yüzlerce ürünlerin imalat formüllerini, imalat tekniklerini ve hammadde kaynaklarını bulabilirsiniz.
13 Yıldır inşaat alanında faaliyet göstermekte olan firmamız başta Bursa olmak üzere Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bir çok önemli projeler üstlenmiş ve en iyi şekilde görevini yerine getirmiştir.

Hizmet vermekte olduğumuz inşaat sektöründe si
Tesisimizde Yaş Boya , Toz Boya ,Yüzey Hazırlama İşlemleri yapılmaktadır. Yıllık kapasite miktarları boyanacak materyallerin özelliklerine göre degişiklik yapılabilir.

Müşterileri tedarikcileri ve çalışanları ile ilişkilerinde karşılıklı ve dengeli yararlar sa
Söve, mantolama, yal baskı, kat silmesi, denizlik, sütun, boya, ısı yalıtım üretimi ve satışı.
Su deposu temizliğinde Türkiye'de ilk ve tek TSE hizmet yeterlilik belgesi almış olan firmamız, daima güncel ekip ve ekipmanla hizmet verip, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. İşimiz bununla sınırlı kalmayıp içme suyu depolarını özel üretile
Oto tamir boyalarının, sanayi boyalarının (epoksi boya, epoksi astar), sprey boyaların, boyama ekipmanlarının ve boya koruma ürünlerinin (pasta, cila) toptan dağıtımını yapıyoruz.

Markalarımız; Standox, 3M, Duxone, Henkel, Loctite, SATA,
Artık İzmir ve çevresinde evinizi ve binanızı emanet edebileceğiniz, güvenilir ve kurumsal hizmet veren bir boyacı ekibiniz var.
* Her türlü iç(badana) ve dış cephe boya işlerinizi
* Çatı yapım ve onarım(aktarma) işlerinizi
* Isı yalıtımı, izolasyon ve strafor işlerinizi
* Fayans ve kalebodur döşeme işlerinizi

Yılların tecrübesiyle uygun fiyata yapıp teslim ediyoruz.
İle
Domix Boya ve Kimya Ltd. Şti. inşaat boyaları (su bazlı iç ve dış cephe boyaları), antifiriz, antifirizli cam suyu, oto temizlik ürünleri ve matbaa kimyasalları üretim, satış, pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Domix Antifiriz g
Halı, parke, boya, perde, duvar kağıdı, kapı, balkon kapatma, pimapen, kartonpiyer ve dekorasyona dair her şey. Peyzaj ve dekorasyonda uygun fiyatlar.
Firmamız ağırlıklı olarak spor saha zemin kaplaması, akrilik tenis kort kaplama sistemleri, spor saha ekipmanları olarak faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz yalıtım sektöründe uzun yıllar deneyim kazanmış bir inşaat mühendisi tarafından 2007 yılında kurulmuş olup; 2008 yılında Limited Şirket yapısına geçmiştir. İlk yıllarda sektöre getirdiği yeni soluk, dinamizm ve profesyonellik doğrultusunda çok sayıda yalıtım pro
İstanbul Elektrostatik, elektrostatik toz boya ve yaş boya makine sektöründe proje, imalat ve uygulamalar gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesini edinmiş firma yöneticilerimiz, teknik ekibimiz ve çalışanlarımızla b