Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yapi İle İlgili Firmalar

Firmamiz; endüstriyel yapı, çelik çatı, çatı saçakları, sundurma, çelik çatı kaplamaları, arıtma sistem paketleri, pompa ve motor şaseleri, silo, tank, asma kat, çelik ve paslanmaz çelik merdiven ve köprü projelerinizin imalat ve montajını yapmaktad
Prefarme Çelik Hangar ve Depolar: Geniş, engelsiz ve aydınlık iç hacimler gerektiren fabrika, atölye, depo, tahıl ve tarımsal ürün ambarı, araç garajı ve bakım üniteleri, makine parkı, malzeme ve koltuk ambarı, ahır, kümes hayvanı ve yetiştirme çiftlikleri vs. gib
Pendik ve çevresinde Anahtar ve çilingir hizmeti vermekdeyiz.
Firmamız 2003 senesinde 2 kardeşin ortaklaşa kurduğu alüminyum doğrama ve plastik panjur işiyle ticaret hayatına başladık. İlerleyen dönemlerde önümüze çıkan fırsatları değerlendirip 2005 senesinde Erpen firmasıyla anlaşıp Erpen yetkili üretici bayii olarak işi
Firmamız, otomatik kapı, kepenk ve bariyerler, turnike sistemleri ve kamera güvenlik sistemleri ve akıllı ev projeleri konusunda danışmanlık, projelendirme, montaj, bakım ve arıza destek hizmetleri vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında üretim yapan,
Firmamız özelikle spor zemin kaplama, epoksi zemin kaplama, akrilik tenis kort kaplama, spor ekipmanları olarak faliyet göstermektedir.

Politan inşaat; uzmanlık alanı büyük sanayi yapıları, fabrikalar, spor tesisleri, üniversite
Firmamız Tekirdağ'da Akay Çelik Yapı İnşaat adıyla 2005 yılından bu yana çelik ev ve prefabrik yapı alanında faaliyet göstermektedir. Kendisine ait rahat, depreme dayanıklı çelik ev modelleri ile müşterilere hizmet vermektedir. Sadece yurtiçine değil y
Firmamız ağırlıklı olarak spor saha zemin kaplaması, akrilik tenis kort kaplama sistemleri, spor saha ekipmanları olarak faaliyet göstermektedir.
Bireysel ve kurumsal otomatik kapı montajı ve demontajı sunabilmek amacıyla 2006 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir servis sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Hizmetle
Misyonumuz: Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, öncelikle ulusal pazarda kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, çevreye saygılı ve korunmasına özen gösteren ve paydaşlar için hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz: Konusunda lider, saygın, çalışan, ted
1988'den beri kaliteli ürün ve hizmet ile müşterilerine ulaşmaktadır. Modern teknoloji ve müşteri memnuniyeti tabanlı sistematize edilmiş çalışma prensibi ile Çakıroğlu Yapı, hizmet verdiği alanlara yeni bir soluk getirmiştir.
Her türlü otomatik kapı, kepenk, panjur, yana kayar bahçe kapısı, bariyer, radarlı cam kapılar, fotoselli kapılar, seksiyonel kapılar, bariyerler, yangın kapıları, ferforje, demir konstrüksiyon proje uygulamaları ve güvenlik sistemleri satışı yapmaktayız.
Firmamız Muğla merkezde 5000 m2 açık, 2000 m2 kapalı alanda su kaydırakları üretimi yapmaktadır. Firmamız tüm yaptığı işlerde olduğu gibi kaliteyi ve güvenliği ön planda tutmaktadır. Sahip olduğumuz modern araç ve deneyimli teknik kadromuzla Ar-Ge destekli
Ana faaliyet konusu olarak inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunan firmamız faaliyetlerine 1972 yılında başlayıp 1985 yılında Roket İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. ünvanını almıştır.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her