Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Taahhut İle İlgili Firmalar

Yavuz Elektrik Sanayi 1998 yılında öncü ve global bir anlayışla kuruldu.

İş disiplini,teknolojik gelişimi ve insan kaynaklarını ön planda tutarak performans ve kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltti.

Her şirketin vizyonu
Atom İnşaat, 2001 yılında İnşaat Mühendisi Fuat Yıkıcı tarafından Proje ve Müşavirlik hizmetleri ile konut, işyeri, altyapı ve yol inşaatları faaliyetlerinde bulunmak amacı ile kurulmuştur.
15 yılı aşkın tecrübe ile birçok kuruluşta Proje yöneticiliğimizin ardından, yeni projelere imza atmak için Bademci Yapı olarak şirketimizi kurmuş ve faaliyete geçmiş bulunmaktayız; yaptığımız özgün tasarımlar ve kaliteli işçilik ile inşaat, dekorasyon ve
İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Bulgurlu semtinde işyeri, konut ve villa inşaatları yapımında faaliyet gösteren müteahhit firmayız.

Tel : 0216 481 06 07
Fax : 0216 344 22 24
Prensibimiz: Elektrik Proje teklifinde ve proje dizayn aşamalarında her türlü durumun ve şartın ortaya çıkardığı sonucu en makul ölçülerde çözebilmektir.

Niçin Element? Element proje ve mühendislik hizmetleri her biri projecilik k
Ana faaliyet konusu olarak inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunan firmamız faaliyetlerine 1972 yılında başlayıp 1985 yılında Roket İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. ünvanını almıştır.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her