Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Celik Yapi İle İlgili Firmalar

Tena Yapı A.Ş. özellikle yapısal çelik alanında fizibilite, proje, imalat ve montaj hizmetleri vermekle birlikte her tür yapıyı anahtar teslimi olarak da yapabilmektedir. Ülkemizde genellikle ağır sanayide kullanılan çeliğin yapısal anlamda inş
Konusunda uzman deneyimli teknik kadromuzla; kalıcı, modern, şık dizaynlı ekonomik yapıları, ileri teknoloji imkanları ve hızlı üretim sistemimiz ile hayata geçiriyoruz.
Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birli
Firmamızın geçmişi 1956 yılına dayanmaktadır, kuruluşunun ilk yıllarında marangoz atölyesi olarak hizmet veren işletmemiz daha sonra mobilya imalatında büyük atılımlar yaparak Çivril ve Denizli bölgesine hizmet vermeye başlamıştır.

Yılların kazandırdığı t
Firmamız her türlü prefabrik yapı, çelik yapı, konteyner, cam takviyeli polyesterden imal modüler kabin sistemleri, su deposu satışı yapmaktadır. Web sitemiz aracılığı ile tüm aradığınız bilgilere ulaşabilir, dilerseniz irtibat numaralarımızdan bize ulaş
Her türlü çelik konstrüksiyon ve ferforje işlerinizde bizi arayabilirsiniz. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup çelik konstrüksiyon, çelik yapı, çelik karkas, çelik çatı imalatı ve montajı yapmaktadır. Benzinlik kanopi sistemleri konusunda deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz:
* Anahtar teslimi benz