Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Celik Konstruksiyon İle İlgili Firmalar

Firmamız sahanızda fabrikamızda tüm çelik yüzeylere kumlama, termal ark sprey çinko ve aluminyum kaplama işlemleri yapmaktadır.
1975 yılında kurulan çelik kontrüksiyon uygulamalarında tasarım ve anahtar teslimi projeler üreten bir firmadır.
Firmamız çelik çatı, çelik konstriksiyon, yük asansörü, makina şasaları, ferforje, demir doğrama konularında hizmet vermektedir.
Buhar kazanı ve jeneratörü imalatı yapmaktayız.
Çelik konstrüksiyon proje imalat ve montajı yapmaktayız.
Çelik yay söktöründe her türlü yay ve tel çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.
MEKON PANEEL 1975'TEN GUNUMUZE ASMA TAVAN, ALUMINYUM CATI ORTULERI, UCAK HANGAR KAPILARI, ENDUSTRIYEL KAPILAR, GARAJ KAPILARI KONULARINDA UZMANLASMIS KADROSUYLA HIZMET VERMEKTEDIR.
Aluminyum paslanmaz pirinç boru profil merdiven balkon korkuluk küpeşte modüler bağlantı parçaları aksesuar imalat montaj satışı yapmaktayız.
Firmamız çelik kapı imalatı ve satışı yapmaktadır.
Firmamiz termal püskürtme teknolojileri ve diğer yüzey teknolojileri konusunda faaliyet göstermektedir.
Metal taşıma kasaları ve özel kasa ve palet imalatı yapmaktayız.
Firmamız 2003 yılından itibaren tecrübeli personeli ve yöneticileri ile kalitede ödün vermeden çalışmayı prensip edinmiş olup çelik konstriksyon ,ferforge , demir doğrama her türlü çelik kasa üretimi ile hizmet vermektedir
Tena Yapı A.Ş. özellikle yapısal çelik alanında fizibilite, proje, imalat ve montaj hizmetleri vermekle birlikte her tür yapıyı anahtar teslimi olarak da yapabilmektedir. Ülkemizde genellikle ağır sanayide kullanılan çeliğin yapısal anlamda inş
Ev sahibi olmak hiç bu kadar hızlı, kolay ve ucuz olmamıştı.

-Ben yaşamak istediğim yeri seçtim ve arsamı aldım diyorsanız
-Şehir hayatı sizi de bunalttı ve çekilmez bir hal aldı ise
-Çocuklarınızın oynayacak bir bahçesinin bile olmamasından şikaye
Çelik konstrüksiyon yapı, çelik çatı, çelik konstrüksiyon cephe, çelik konstrüksiyon platform, çelik villa, prefabrik yapı, proje statik, imalat uygulama sandviç panel satış uygulama.
Çelik çatı, çelik konstrüksiyon, çatı kaplama, cephe kaplama, galvaniz sac, paslanmaz çelik konularında faaliyet göstermekteyiz.
Kılıçlar Çelik Konstrüksiyon 1972 yılından bu yana titiz çalışmaları ve müşterilerine verdiği güven ile sürekli büyüyen ve faaliyet alanında kendini kanıtlamış bir firmadır.

Başlıca faaliyet alanları; yeraltı ve yerüstü yakıt tankları, depolama tankları, çelik silolar ve çelik konstrüksiyon imalatıdır.
Her türlü çelik konstrüksiyon ve ferforje işlerinizde bizi arayabilirsiniz. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.