Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


PLATİN GAYRİMENKUL OLARAK HEDEF VE GÖREVLERİMİZ:
PLATİN; emlak fikri Türkiye deki profesyonel anlayışın eksikliğinden doğdu. Hepimizin amacı PLATİN GAYRIMENKUL ü Türkiye nin ilk 4 markası sıralamasında görmek ve aynı zamanda yurt dışında yapılandırmaktır. Türkiye nin önümüzdeki 15 yılı gayrimenkul yılı olacağı bellidir ve her geçen gün yabancı yatırımcı sayısı artacaktır. Bu nedenle 2007 yılındaki hedefimiz Türkiye de birçok şubeye ulaşmaktır. Özelliklede yurtdışı çalışmalarına ağırlık vermek olacaktır.
Bizler 10 yıldır emlak sektöründe faaliyet göstermekteyiz ve bizimle çalışmak isteyen ilkelerimizi benimseyen aktif insanlarla bu ipi göğüsleyeceğimize inanıyoruz. Platin emlak hiç kusursuz oluşturduğu modern sistemi ve ilkeleriyle, her konuda danışabileceğiniz, emlak hizmeti alabileceğiniz tam GÜVENİLİR bir kuruluştur.
Klasik kiralama ve profesyonel olarak; teknolojiden faydalanarak Türkiye standartlarının üstünde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Profesyonellik anlayışımız; müşterilerimizin arzuladığı ilgi ve kaliteyi ön planda tutmak, müşterilerimizi sadece satış sürecinde tanımak değil ; her an hatırlamak kaydı ile değişik sosyal aktiviteler düzenleyerek süprizlerde bulunmak. Müşterilerimize güveni aşılamak ve satılacak gayrimenkulü PLATİN GAYRİMENKUL himayesine almak. Yapılan çalışmaların tümünü şeffaf ve süratle tamamlamak, değişik satış sistemleri ile çok kısa sürede başarıya ulaşmak.
PLATİN GAYRİMENKUL HİZMETLERİMİZ Gayrimenkul Finansman Danışmanlığı Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Ekspertiz (Değerlendirme) Pazar Araştırmaları Proje Danışmanlığı E-Ticaret Emlak İnşaat
HİZMET VERDİĞİMİZ GAYRİMENKULLER Daire İmarlı Arsalar Villalar Araziler Siteler İş Yerleri Plazalar Fabrikalar Turistik Tesisler
Kurumsal ve Profesyonel Emlakçılık Anlayışı ile; Gayrimenkule Dayalı Projelere aracılık Yapmak.
Gayrimenkul Konusunda Uzman, Güvenilir ve Tecrübeli Danışmanlarımız Sizleri Memnun Etmeye Her Zaman Hazır.
Adresimiz : www. tumsiteler. net