Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Dekorasyon İle İlgili Firmalar

Firmamız her türlü bina yapı dekorasyonu yapmaktadır.
Raf sistemleri ve ekipmanları konusunda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de kullanılan ürünlerin ilk uygulayıcısı olma özelliğine sahibiz.
İzmirde faaliyet gösteren firmamız , raf sistemleri konusunda kendine özgün tasarımlarıyla, mağaza ve butik raf sistemleri , fabrika donanımları ve aksesuarları imalatını sürdürmekte, anahtar teslimi dekorasyon ve montaj işleri konusunda düşündüklerinizi gerçeğe dönüştürmeye devam etmektedir.
Çevre düzenleme ve peyzaj sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Alçıpan asma tavan bölme duvar ısı yalıtımı konularında hizmet vermekteyiz.
jaluzi perde stor perde ahsap jaluzi ahsap stor kumas dikey pvc dikey
Firmamız Sakarya 1. osbde ferforje imalatı yapmakta, Adapazarı merkezde ferforje ürünlerinin satışı yanında boru, profil, sac (trapez sac, dkp ve siyah sac), hasır tel, lama, silme, kare demiri, ferforje boyası ve metal boyaları satışını gerçekleştirmektedir.
Firmamız ithal lamine, masif merbau, bambu parke havuz kenarı, deck karo satış ve uygulama yapmaktadır.
Laminat parke, pvc yer kaplamaları, duvardan duvara halılar, mikro jaluzi, stor ve dikey perdeler uygulama ve satışını yapmaktayız.
İç dekorasyonda özellikle tavan dekorasyonu uygulamalarında birbirinden şık modellerle hizmetinizdeyiz.
Ferforje'de mükemmel ve sağlam tasarımlar yapmaktayız.
Üretimini yaptığımız PERLİT esaslı dış cephe prekast elamanlar.
Ankara Ostimde bulunan firmamız sektörde kaliteli ve kusursuz vermiş olduğu hizmet devamlılığını sürdürmektedir.
Komple iç mimari dekorasyon-mobilya üretimi Yerleşim planı ve 3 boyutlu çizimlerle SUNUM
Kare + İÇ MİMARLIK-TASARIM-UYGULAMA mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini artırarak müşterilerine çağdaş,ekonomik,fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlamak amacı ile müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak ilkesinden yola çıkarak bu mesleğin eğitimini almış kişiler tarafından kurulmuştur.
DELİBAS MİMARLİK
Türk mimarlik sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Delibas mimarlik ülkemizde güven ve kalite simgesi olmaya a
1997 yılında Türkiye'de ilk defa raydolap projelendirmeye ve üretmeye başlayan firmamız bugün, Türkiye'nin birçok yerinde faaliyet gösteren showroomlarıyla zevkinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek projeler üretmeye devam ediyor.
MİRA DEKOR; ev, ofis, hastane ve oteller başta olmak üzere iç mekanların duvarlarını, DUVAR KAĞIDI malzemeleriyle tanıştırmak için yola çıkmıştır.