Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Dekorasyon İle İlgili Firmalar

Firmamız şömine, barbekü, taş kaplama, kat söveleri, bahçe taş dekorasyonu ve her türlü doğal taş iç ve dış dekorasyon işleri yapmaktadır.
el emeği halı ve kilim, çömlek üzerine deri işleme ebru üzerine hat sanatı
Evinizi boyatmak istiyorsanız tereddüt bile etmeden bana başvurabilirsiniz. Yılların tecrübe ve birikimiyle düşlerini kurduğunuz evi beraber kuruyoruz.
LG Chem firmasının Türkiye mümessilli olarak solid surface olarak bilinen akrilik levhadan mutfak ve banyo tezgahı yapmaktayız.
1970 yılından bu yana,mefruşat,otel tekstili ,ev tekstili konusunda daima yenilikçi olmuştur.Devamlı olarak yeniliklerin öncüsü olmuş,Kalitesi ve servis anlaşı ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.
Vitrin mankenleri,market rafları , peruklar, tekerlekli standlar, masa ve sandalye çeşitleri
Pvc, parke, asma tavan, metal tavan, moduler bölme duvar yükseltilmiş döşeme konularında faaliyet göstermektedir.
Dünyanın önde gelen şömine, radyatör, soba ve barbekü üreticilerinin Türkiye distribütörlüğübü yapmak decofire faliyet alanıdır.
Firmamız dekoratif zemin profilleri süpürgelik şilte karpon ve diğer sarf malzemelerin pazarlamasını yapmaktadır.
Şirketimiz ilk olarak 1997 yılında sinkmate marka çöp öğütücülerinin ABD ülkesinden genel ithalatını yaparak bu pazarda yerini almıştır.
Yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat işleri tecrübeli mühendis kadrosu ile taahüd edilir.
Eviniz, ofisiniz için dekorasyonda aradığınız çok çeşit tek adres. Tadilatsa sizin zevkinizle bizim tecrübemizle renklendiriyoruz.
yapay taş,suni taş,kültür taşı,dekoratif taş,yapma taş,cephe kaplama,yığma taş,taş duvar,duvar kaplama,kayrak taşı,country stone,deco stone,dere taşı,doğal taş,dökme taş,pres taş,tarla taş,yapı taşı,kale taşı,taş mimari,arteknik,dekorasyon...
Akademik eğitim almış tasarım grubu ile kaliteli bir hizmet vermeye devam ediyoruz.
Firmamız şömine imalatı yapmaktadır.
Firmamız Trakya camın 12. ve 14. bölgeler bayiliğini yapmaktadır.
Uygulama satışta iddialıyız
Neteren Cephe Duvar Kaplamaları olarak, İspanya’dan ithal ettiğimiz ve Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz; doğal taş, tuğla, ahşap, beton, bambu görünümlü dekoratif duvar kaplamaları (duvar panelleri) ve tavan kaplamaları (tavan pa