Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


13. 11. 2006 Yılında faaliyete başlayan firmamız, kullandığı hammadde, işinde uzman insan kaynağı ve hizmet odaklı anlayış bilinciyle kısa zamanda yemek sektöründe yerini almış bulunmaktadır.
YEMAX Catering olarak en önemli görevimizin sunduğumuz hizmetin lezzet ve görüntüsünün kaliteli olmasının yanında sağlıklı ve hijyenik olmasını da vazgeçilemez birinci koşul olarak görmektir. .
20 yıllık tecrübeli mutfak şefi ve aşçıbaşımızın kontrolünde, reçeteli yemek mönülerine ve üretim planlarına göre gramaj standartları oluşturulmuş yemeklerimizde tat ve görüntü olarak her defasında aynı kalite de üretilmektedir.
YEMAX Catering olarak ürettiğimiz yemekler, sağlıklı ve doğal olarak üretilmektedir. Ürünlerimizde hazır hiçbir hammadde kullanılmayıp çorbalarımızda hazır çorba kesinlikle kullanılmamaktadır.
YEMAX Catering olarak personel hijyenini en üst seviyede sağlamayı amaçlamıştır. Tüm çalışanlarının sağlık muayeneleri periyodik olarak yapılmaktadır.
İşletme Hijyenin sürekliliğinin sağlanması için; haşerelerin önlenmesi için TSE sertifikalı bir ilaçlama firması ile çalışılmaktadır.
Hizmetlerimiz
YERİNDE YEMEK ÜRETİM HİZMETİ
TAŞIMA YEMEK HİZMETİ
CATERING & ORGANİZASYON
COCKTAİL
İŞ - TOPLANTI ORGANİZASYON YEMEKLERİ
KUTLAMA
TÖREN
DAVET VE İKRAM HİZMETLERİ
Gökhan SEVER
Yetkili Yönetmen
sac kavurma özel yemek özel yemek 1 özel yemek 3 özel yemek 4 ürün1 ürün3 yemek
Adresimiz : İstasyon Mh. Birlik Cd. No:17/A