Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Gebze İle İlgili Firmalar

Firmamız gebze ve çevresinde su nakliyatı yapmaktadır.
Kaliteli ve Sağlıklı Yemeklerimizle, Eşsiz hizmetimizle sizlerin Hizmetindeyiz.
Reklam ve tanıtım sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Firmamız nakliyat ve lojistik sektöründe faliyet göstermektedir.
GEBZE DE NAKLİYAT GEBZE NAKLİYAT İŞ 0262 641 33 63 GSM 0532 393 57 16
Plastik kova kap ve kapak baskı makineleri; EPS bardak üretim hatları; EPS ve XPS levha üretim hatları; EPE levha üretim hatları; Thermoform levha ve şekillendirme makineleri; Cam bardak altın yaldız baskı makineleri; Boru ve profil çekme hatları; Komple plastik ambalaj tesisi kurulumları; Plastik kova baskı makinesi yedek parcaları; Enjek
EYÜPOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT' ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat EYÜPOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.
“H
Firmamız, 17 senelik tecrübesi olan bir kuruluştur. İLKEMİZ, sorunsuz ve güvenli taşımacılıktır. AMACIMIZ, müşterimize en iyi ve garantili hizmeti vermektir. EKİP ÇALIŞMASINA İNANIYORUZ VE EKİBİMİZE GÜVENİYORUZ. Araçlarımız, kapalı çelik kasa olup, her
Karadayı vidanjör olarak 1970 yılından beri faaliyet göstermekte olup Evsel Atıksu Arıtma Çamuru-Kanal temizleme ve Açımı-Kimyasal Su Çekimi Döküm Ruhsatı ile faaliyet göstermektedir.

35 yıllık bir geçmişe sahip olan Karadayi Vidanjör Ltd. Şti., alanında di
Vidanjör atık depolama kuyularının, kanalizasyonların, artıma tesislerinin, foseptik çukurlarının temizlenmesinde kullanılan, vakumlama ile çalışan bir araçtır.

Yazkan Vidanjör olarak alanında uzman personel ve techizatıyla lavabo, banyo, tuvalet tıkanıklığı gid