Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Tk Sistem Belgelendirme Hizmetleri Kalite Yönetim Sistemleri Konusunda çözüm üretmek ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlamak amacıyla uzun yıllar yöneticilik yapmış, deneyimli teknik kadronun biraya gelmesi ile 2005 yılında kuruldu. Eğitim ve danışmanlık hizmetleri sürekli geliştirilerek Türkiye çapında yaygınlaştırıldı.

Tk Sistem Belgelendirme Hizmetleri 2007 yılında ürün hizmetlerini de içine alan hizmet yelpazesini genişleterek Türk Kutlu Araştırma Danışmanlık Eğitim ve Belgelendirme hizmetlerini kurdu. Konusunda uzman teknik personeli kadrosuna kattı. Sektöre hizmet veren tüm meslek grupları ve akademik çevrelerle diyalog ve iş birliği içinde gelişmesini sürdürmektedir.

Tk Sistem Belgelendirme olarak kaliteli ürün ve hizmetin bir insanlık hakkı olduğunu kabul ederek; tüm toplumu bilinçlendirmek, kaliteli işletmeler ve kaliteli yönetimler oluşturmak üzere yola çıktık. İsmimiz Tk, sloganımız Türkiye'nin Kalitesidir.

Tk Sistem Belgelendirme nin altyapısı ve tüm ekibi bu ruhla oluşturuldu. Sürekli öğrenen, değişime ve gelişmeye açık, deneyimli ve yetkin olarak başladığı işi başarı ile sonuçlandırır, uzun vadeli düşünür ve müşteriyi çözüm ortağı olarak kabul eder.