Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Personel Aracılık Hizmetleri: Firmanızın ihtiyaç duyacağı Mavi/Beyaz yaka eleman temini. Misyonumuz; doğru nitelikte eleman, zamanında hizmet sahasında.

Bordrolu Eleman Temini(Out - Sourcing):Firmalar, norm kadroları dışında ihtiyaç duydukları personeli, Korumar LTD. bordrolu elemanlarından temin edebilir. Yasal işveren sıfatı Korumar'a aittir. Bordrolama, yasal mevzuat gereği hatasız yapılmak zorunda olunan bir hizmettir. Bunun için gerekli altyapı yatırımını tamamlamış olan Korumar LTD. ‘'Sorunsuz Hizmet'' anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimleri: Zengin eğitim portföyümüzü lütfen web sayfamızdan inceleyiniz.

Sigortacılık Hizmetleri: Garanti Eureko Sigorta Yetkili Acentesi. İhtiyaçlar doğrultusunda en uygun poliçeye ulaşılmadığında sigorta maliyetlerinde gereksiz ödemelere maruz kalındığı görülmektedir. Uzmanlarımız desteğiyle risklerinizi tespit eder, sağlayacağınız ufak önlemlerle, daha düşük maliyetli poliçelere sahip olursunuz.

Proje Bazlı Nakliye-Taşıma-Montaj Ekip Hizmeti: Günümüz rekabet koşullarıyla baş edebilmek içi ana faaliyetinize odaklanırken ürünlerin son noktaya ulaşımında sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bu da ayrı bir uzmanlık alanı artık. Ürünün son noktaya ulaşması ve montajı işlerinde deneyimli ve garantili ekip hizmetimizle yanınızdayız.

Temizlik Ekibi Hizmeti: Firmanız ana iş koluna odaklanırken temizlik göz ardı edilmemeli. Çalışma alanlarının temizliği; verimin artması ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında önemli bir etkendir.

Yurt Dışı Eğitim ve Dil Okullarına Kayıt Hizmeti: Bu güne kadar onlara kişiyi hayalindeki okulla buluşturduk. Tercihe göre iş imkanı da sağlanarak masrafların çıkarılmasına yardımcı olundu. Sandığınız kadar zor değil. Uzmanlarımızdan bilgi alınız.