Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Insaat İle İlgili Firmalar

Firmamız Antalya - Serik İlçesinde ve Türkiye Genelinde Emlak Pazarlaması, Kiralanması ve Aracılık Faliyetlerinde bulunmaktadır.
Alüminyum doğrama imalatçısı ve egepen-deceuninck İzmir bölge ana üretici bayisidir.
Zayıf zeminlerin ve yolların taşıma kapasitesini (CBR)artırır toprağın çalışılabilirliğini kolaylaştırır, uzun ömürlü yol sağlar, su birikintilerini azaltır, çukurlaşmayı ortadan kaldırır, çakıl kaybını önler, toz kontrolü sağlar, betonda su geçirimsizliği sağlar.
Peyzaj proje tasarım uygulama taahhüt işleri yapmaktayız.
Tüm inşaat ve tadilat işleriniz için hizmetinizdeyiz.
Sağlık veren sauna.
Mermer ve granit işlemeciliği yapmaktayız.
Türkiye emlak, gayrimenkul yatırım ofisleri portalı.
Aradığınız hizmet için doğru adres
HER TÜRLÜ VİDA CİVATA BAĞLANTI ELEMANLARI İMALATI
Firmamız bünyesinde doğal kayrak taşı üretimi yapılmaktadır. Ayrıca yakın zamanda çeşitli mermer ve doğaltaş ocaklarımız faaliyete geçecektir.
Antalya Homes Gayrimenkul müşteri memnuniyeti hedef ilkesiyle, Lara'da 110m2 lik ofisiyle teknik alt yapısı mükemmel çağdaş çalışma koşıllarını oluşturmuş, tecrübeli, başarılı ve prezentable kadrosuyla kurumsal hizmet sunmaktadır.
Firmamız Falcon Hafif İş Makinaları konusunda 1987 yılından bugüne Fabrikasyon imalat,ihracat ve ithalat ile satış, iş makinaları yedek parçaları,servis hizmeti ve satış sonrası destekle yapı ve inşaat sektörüne hizmet vermektedir.
Firmamız alüminyum doğrama ve otomatik kapı sistemleri üzerine 1990 yılından bu yana hizmet vermektedir.Türkiyenin heryerine yaptığı işlerle sektöründe öncü olmayı başarmıştır.
Söve iç cephe dış cephe çözümleri özel tasarımlar.
Otomatik kapı bariyer ve otomatik kepenk imalatı yapmaktayız.
Mermer ve doğal taşlar konularında hizmet vermekteyiz.
Firmamız, dekoratif desenli-renkli asfalt kaplama (streetprint)konusunda faliyet göstermektedir.Ayrıca spor sahaları asfalt kaplaması renklendirilmesi. Düz asfalt kaplama uygulamaları yapmaktadır.