Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Insaat İle İlgili Firmalar

Tüm mekanlar için tasarlanmış çok çeşitli renkleri ve deseni olan zemin kaplama sistemi.
Yeraltı suyu kaynaklarını doğal dengeyi bozmadan değerlendirmeyi amaç edinen firmamız yeraltı suyu işletme projeleri gerçekleştirmektedir.
Pvc pencere ve kapı sistemleri fıratpen winhouse boya badana kartonpiyer alçıpan asma tavan bölme duvar metal asma tavan taşyünü taşyünü asmatavan hertürlü dekorasyon işleriniz çatı izolasyon yapımı çatı yapımı dışcephe mantolama ısı ve ses izolasyonu ısı yalıtım sistemleri laminat parke mineflo serfloor gökçe zemin dekorasyon
Firmamız galvanizli ve pvc kaplı kaynaklı tel, helezon çit teli ve paslanmaz (krom nikel) ve galvanizli örgü tel imalatı yapmaktadır.
BENNA üretmiş olduğu ürünlerde teknolojinin tüm gereksinimlerini sunarak, sizlere ulaştırmaktadır. Profesyonel ekipman ve zengin alt yapı ile BENNA, geleceğinize huzurla bakmanızı amaçlamaktadır.
Firmamız her bütçeye uygun çelik kapı üretmektedir.
Mimari,endüstriyel tesis ve prototip maket üretiminde uzman
Sıhhi tesisat, boya, fayans, seramik, hırdavat, ve inşaat malzemeleri konusunda İzmir Çiğli'de 25 yıldır hizmet vermekteyiz.
Firmamız karotla beton delme, kesme, kırma işleri yapmaktadır.
Doğal gaz dönüşüm hizmetleri vermekteyiz.
Her türlü iş makinası ve kamyonlarla hafriyat nakliyat inşaat nakliye yol kanal alt yapı üst yapı çevre düzenlemesi kum stabilize baypas dolgu malzemesi mıcır temini serilmesi sıkıştırılması ve nakliyesi tesviyesi. Kamyon kiraya verme, iş makinası kiraya verme
Güneş enerji sistemleri konusunda faliyet göstermekteyiz.
Enerji verimliliği üzerine çalışmalar yapmaktayız.
perdahlı saha betonu işçiligi
Firmamız mermer sektöründe faliyet göstermektedir.
Mimari maket yapımı.
ROKET İNŞAAT
25 yıllık deneyimi ile sektörde öncü bir kuruluş.