Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Çatı kaplama, çelik konstrüksiyon yapı imalat ve montaj uygulamlarında yılların vermiş olduğu tecrübe ve bu alanda yöneticilik ve uygulama yapmış teknik kadrosu ile oluşturulmuş firmadır.

Reel Çatı ve İzolasyon'un faaliyet alanı; her türlü sanayi yapılarının, askeri birliklerin, depoların, hangarların, hastanelerin, okulların, soğuk hava depolarının, spor salonlarının çatı ve cephe kaplamalarının uygulamalı olarak yapılmasıdır.

Reel Çatı ve İzolasyon; inşaat uygulamalarında pek çok projede yapmış olduğu gibi her türlü çatı ve cephe örtüsü uygulaması ve malzeme satışı yapmaktadır (sandviç panel, boyalı sac trapezler, alüminyum trapezler, panel kiremit, polikarbonat aydınlatma, alüminyum veya sac kenet uygulamalar gibi).

Reel Çatı ve İzolasyon; müşteri odaklı satış prensibiyle saha uygulamalarında firma yetkilisi ve şantiye şefleri ile birlikte proje aşamasından işin bitirilmesine kadar tüm safhalarda ortak çalışma imkanlarını kullanmakta ve oluşabilecek sorunları minimuma indirmek için firma yetkilisinin fikirlerine mutlaka değer verilmesi gerektiğini kabul etmektedir.

Firmamızın satış stratejisi; Türkiye'nin tüm coğrafyasında konusunda profosyonel uzman ekiplerle geniş ürün yelpazesi, etkin kaynakları, müşteri isteği doğrultusunda her türlü polistren, poliüretan, taşyünü ve camyünü dolgulu çatı cephe panelleri ve tek kat trapez, panel kiremit, kenet sistemler, polikarbonat aydınlatma sistemleri ile bağlantı elemanları satışını ve tekniğine uygun olarak uygulamalarını yapmaktır.