Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sunsis Net Systems, günümüz internet teknolojisinin insanların en kolay ve ekonomik şekilde yararlanmasını sağlamak için kişisel ve kurumsal bazda faaliyet göstermektedir.
Sunsis, piyasada; başta hosting, web tasarımı olmak üzere, logo tasarımı, veritabanı uygulamaları ve yazılım alanlarında faaliyet göstermektedir. Proje üretiminde profesyonel çalışmalar yaparak, zamanında ve eksiksiz proje teslimine önem vermektedir.
Dünyadaki en son gelişmeleri takip ederek, hem yen, hem de mevcut müşterilerine son teknolojiyi transfer eder.
Sunsis, müşterilerine hizmete başlarken: -Hizmet konusu ile ilgili detaylı planlamaları yapar -Bunları müşterilerine bildirir, uygun görülmesiyle birlikte uzman ekibiyle projeyi başlatır -Baştan sona kadar her türlü hatayı denetler, son teknolojiyi kullanarak tamamlar -Projenin testine bizzat katılır ve yönlendirme yapar -Projeyi teslim eder. -Bundan sonraki tüm zamanlardaysa, her türlü teknik desteği müşterilerine sunarak, onlarla sürecek ortaklığını perçinler.
İşe bizimle başlamak demek, yıllarca sürecek bir ortaklığın başlangıcı demektir. Bu yolda, yanınızda size her türlü desteği, zaman ve mekan gözetmeksizin verecek, zor anlarda yanınızda olmakla, mutlu müşteri, en büyük sermayedir kavramını esas alarak yoluna devam etmektedir.
Gelin birlikte çalışalım! Bizimle çalışmanın keyfini çıkarın. Optimum maliyetlerden yararlanarak, ihtiyacınız olan tüm sistemleri, en uygun zamanda, eksiksiz ve hatasız olarak hizmetinize sunalım. Sunsis garantisinin, verdiği hizmetin altında yattığını göreceksiniz. . .
Adresimiz : Kışla Mah. 44. Sokak No: 38 01230