Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Isitma İle İlgili Firmalar

Megalaxy, işiniz için gerekli tüm soğutma ve iklimlendirilecek alanlarla ilgili doğru çözümleri üretmek ve gerçekleştirmek üzere etkinlik gösterir.
Firmamız ısıtma soğutma sektöründe hizmet vermektedir.
20 yılı aşkın bir süreden beri klima ve havalandırma piyasasına hizmet veren uzman kadrosu ile klima ve havalandırma sistemlerinin, kurulum, tamir ve satış sonrası teknik destek hizmetini vermekte, ayrıca her türlü ihtiyaca cevap verebilecek donanımı bünyesinde bulundurmaktadır.
Ford, komatsu, mercedes, uygar, perkins, yörsan yağ soğutucuları imalatı ve bakımı yapılmaktadır.
Mekanik tesisat proje ve taahhüt. Samsung Klima, Endüstriyel tesis doğalgaz dönüşüm.
Balıkesir'de faaliyet gösteren BALGAZ YETKİLİ Doğalgaz İç Tesisat Firması.
Firmamız ALARKO CARRİER yetkili servisidir. Tüm alarko carrier mamüllerine hizmet vermekle yükümlüdür.
Şirketimiz: market, kasap, pastane dolapları dikey şİşe sogutucuları (COla dolabı), duvar reyoları çerez ısıtıcı yemek ocakları imalatı yapmaktadır.
Doğalgaz, baymak, demirdöküm kombi, panel radyatör, tesisat, proje, taahhüt, asansör, laminant parke, mutfak dolabı, amerikan panel kapı konularında hizmet vermekteyiz.
Plakalı eşanjörler konusunda faliyet gösteren firmamız her türlü ısı transfer sorununuzda çözüm ortağınız olarak çalışmaktan memnuniyet duyacaktır.
Doğalgaz kolon tesisatı, doğalgaz iç tesisatı, doğalgaz proje, doğalgazla çalışan kombi, merkezi sistem konularında faliyet göstermekteyiz.
1967 den beri kalıteden ödun vermeyen ve müşteri memnuniyetimizi ilke alarak yaptığımız imalatlarımızı sizlere sunuyoruz.
Firmamız Şömine ve baca sistemleri konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız;Katı ve Sıvı Yakıtlı Sıcak Su Kazanları,Katı ve Sıvı Yakıtlı Buhar Kazanları, Kızgın Su Kazanları, Boyler,Hidrofor,Eşanjör, Yakıt Tankı, Su Yumuşatma Cihazları, Kum Filtreleri, Stoker, Serpantin, Çelikten mamul makinelerin tasarımı, imalatı, müşteri sahasında kurulumu ve satış sonrası teknik servis faaliyetlerini yapmaktadır.
1)HİZMET GRUPLARI A GRUBU Klima tesisatı Buhar tesisatı Havalandırma tesisatı Otomatik kontrol Sıhhi tesisat Alt yapı drenaj ve su getirme işleri B GRUBU Tesisat Malzemeleri Pazarlama-satış-müşavirlik C GRUBU Bakım ve Servis hizmetleri
Isı konusunda uzmanız.
Firmamız 1995 'ten günümüze ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, nem alma, nemlendirme, izolasyon, hijyen klimatizasyon, endüstriyel toz toplama, ısı geri kazanım, toz toplama, yuvarlak / oval / dikdörtgen hava kanalı konularında proje, taahhüt, satış, montaj ve servis kapsamında faaliyet göstermektedir.
Firmamız mekanik tesisat sektöründe teknik ürünlerin satışı üzerine hizmet vermektedir.