Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Isitma İle İlgili Firmalar

Megalaxy, işiniz için gerekli tüm soğutma ve iklimlendirilecek alanlarla ilgili doğru çözümleri üretmek ve gerçekleştirmek üzere etkinlik gösterir.
Güneş enerji sistemleri montaj sehpaları imalatı yapmaktayız.
Mekanik tesisat proje ve taahhüt. Samsung Klima, Endüstriyel tesis doğalgaz dönüşüm.
Mekanik tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima sistemleri konularında hizmet vermekteyiz.
Firmamız endüstriyel / ticari soğutma ve havalandırma sektöründe faliyet göstermektedir.
Doğalgaz kolon tesisatı, doğalgaz iç tesisatı, doğalgaz proje, doğalgazla çalışan kombi, merkezi sistem konularında faliyet göstermekteyiz.
1967 den beri kalıteden ödun vermeyen ve müşteri memnuniyetimizi ilke alarak yaptığımız imalatlarımızı sizlere sunuyoruz.
Ford, komatsu, mercedes, uygar, perkins, yörsan yağ soğutucuları imalatı ve bakımı yapılmaktadır.
20 yılı aşkın bir süreden beri klima ve havalandırma piyasasına hizmet veren uzman kadrosu ile klima ve havalandırma sistemlerinin, kurulum, tamir ve satış sonrası teknik destek hizmetini vermekte, ayrıca her türlü ihtiyaca cevap verebilecek donanımı bünyesinde bulundurmaktadır.
Firmamız ALARKO CARRİER yetkili servisidir. Tüm alarko carrier mamüllerine hizmet vermekle yükümlüdür.
Kemalpaşa organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızda ısı geri kazanım üniteleri, hava kanalları, kanal tipi elektrikli ısıtıcılar imalatı yapılmaktadır.
Firmamız anahtar teslimi hastane havalandırma tesisatı inşaatları gerçekleştirmektedir.
Firmamız Şömine ve baca sistemleri konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız;Katı ve Sıvı Yakıtlı Sıcak Su Kazanları,Katı ve Sıvı Yakıtlı Buhar Kazanları, Kızgın Su Kazanları, Boyler,Hidrofor,Eşanjör, Yakıt Tankı, Su Yumuşatma Cihazları, Kum Filtreleri, Stoker, Serpantin, Çelikten mamul makinelerin tasarımı, imalatı, müşteri sahasında kurulumu ve satış sonrası teknik servis faaliyetlerini yapmaktadır.
Isı konusunda uzmanız.
1)HİZMET GRUPLARI A GRUBU Klima tesisatı Buhar tesisatı Havalandırma tesisatı Otomatik kontrol Sıhhi tesisat Alt yapı drenaj ve su getirme işleri B GRUBU Tesisat Malzemeleri Pazarlama-satış-müşavirlik C GRUBU Bakım ve Servis hizmetleri
Firmamız 1995 'ten günümüze ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, nem alma, nemlendirme, izolasyon, hijyen klimatizasyon, endüstriyel toz toplama, ısı geri kazanım, toz toplama, yuvarlak / oval / dikdörtgen hava kanalı konularında proje, taahhüt, satış, montaj ve servis kapsamında faaliyet göstermektedir.
Kardeşle Çelikkapı 1998 yılın da kurulmuş bir firma. Faaliyet alanları Çelikkapı, Adopen pencere sistemleri bayiliği, Vario laminant parke bayıliği, Baymak kombi bayıliği üzerine faaliyet göstemektedir . Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak py