Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Isitma İle İlgili Firmalar

Mutfak havalandırması konusunda Dünyada uygulanmakta olan sistem ve ürünleri Türkiye'de de uygulamaya başlayan bir firmayız.
Sektörünün öncüsü birçok kuruluşun Kuşadası ve çevresinde satış & servis hizmetini sağlamaktadır. Amacımız müşterilerimize uzun ömürlü ve ihtiyaçlarına uygun ürünü seçmektir. Çözüm sunduğumuz ve servis hizmetini vermiş olduğumuz ürün grupları listelenmiştir.
Soğuk hava depoları panel, cihaz ve soğuk hava deposu kapı üretimi yapmaktayız.
Havalandırma KANALI ve SULU FİLİTRE sistemi üretiyoruz
Merkezi sistem ısıtma-soğutma-havalandırma-doğal gaz-temiz oda ve ameliyathane tesisatı konularında hizmet vermekteyiz.
1986 yılında merkezi olan Konya'da kurulmustur. Isıtma soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet göstermektedir.
Plakalı eşanjörler konusunda faliyet gösteren firmamız her türlü ısı transfer sorununuzda çözüm ortağınız olarak çalışmaktan memnuniyet duyacaktır.
Güneş enerji sistemleri konusunda faliyet göstermekteyiz.
Firmamız elektrikli kombi ve kazan sistemleri imalatı yapmaktadır.
Firmamız 1996 yılında havalandırma, merkezi soğutma sistemleri kuran firmaların kullandığı kanal sistemlerinin imalini sağlayacak makine ve ekipmanları, ayrıca diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayacak makine ve ekipmanlarıda üretmek amacı ile kurulmuş gerçek imalatçı bir firmadır.
1975 Yılından Bugüne Kalorifer Kazanı, Kat Kaloriferi, Esanjör, Boyler, Hidrofor,Y akıt Tankı, Silo Üretmekteyiz.
Firmamız ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ve menfez imalat alanlarında faliyet göstermektedir.
1977 yılından bugüne kalorifer, buhar, buhar kazanları ve doğalgaz sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız toplam kalite anlayışını her konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla buluşturmaktadır.
Firmamızda her türlü bina ve mekanik tesisat yalıtım ve izolasyonu satışı yanısıra polietilen köpük üretimi yapılmaktadır.Ayrıca Vortice ve S&P marka fanların Ege Bölge Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz.
Firmamız 1980'den beri prefabrik-soğuk oda ve ticari tipi soğutucular üretmektedir.
Grundfos Pompa ve Hidrofor Ege Bölge Bayii,Honeywell Otomasyon ve Kontrol Ürünleri İzmir Bayii,Centraline HVAC Otomayon Çözüm Ortağı, Isısan,Buderus,Daikin Bayii,Sondex Plakalı Isı Değiştiricileri,Hilge Hijyenik Pompalar,Alldos dozaj pompaları,Verder Havalı Diyaframlı Pomplar,Merlin RO Cihazları.
Konuk ısı 1987 yılında Hayri Konuk tarafından kuruldu. Spiral sarımlı kanatlı borular (serpantin) ile üretime başlayan Konuk ısı, kısa zamanda üretim çeşitlerini arttırarak ısı değiştiricileri konusunda sayılı firmaların arasına girmeyi başarmıştır.
Fabrikalar,Oteller,İs Merkezleri, Hastaneler, Hipermarketler, Magazalar,Bankalar, Konutlar ve Villalar vb.Fan-coilli sistem,Kanalli sistem,Sihhi tesisat,Isitma tesisati,Yangin tesisaiti,Otomatik kontrol tesisati,Basincli hava tesisati,Azot tesisati,Nem kontrolu,Degisik urun kurutma,Su aritim tesisati,Soguk depo tesisati,Jeotermal ve Dogalgaz tesisati,