Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Süpürge imalatı ve toptan satışı yapmaktayız.
GÜNÜMÜZDE EVLERDE, BALKON TEMİZLİKLERİNDE VE KAPI ÖNÜ TEMİZLİKLERİNDE KULLANILMAKTADIR. HER NE KADARDA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER OLSADA ÇATAL EL SÜPÜRGELERİ EVİMİZİN BİR KÖŞESİNDE DEVAMLI OLACAKTIR.
ÜRÜNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ :EDİRNE BÖLGESİNDE YETİŞEN SÜPÜRGE OTUNDAN İMAL EDİLMEKTE OLUP 500-600-750 GR. OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR BOYU 60 CM. DİR. TAMAMI EL İŞÇİLİĞİ OLUP DİKİŞLERİ MAKİNE İLE DİKİLMEKTEDİR.
GÜNÜMÜZDE İŞYERLERİNDE VE KAPI ÖNÜ TEMİZLİKLERİNDE KULLANILMAKTADIR. HER NE KADARDA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER OLSADA ONLARIN YAPAMADIĞI İŞLEVİ YAPMAKTADIRLAR.
ÜRÜNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ :EDİRNE BÖLGESİNDE YETİŞEN SÜPÜRGE OTUNDAN İMAL EDİLMEKTE OLUP 500-600-750 GR. OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR BOYU 60 CM. DİR. TAMAMI EL İŞÇİLİĞİ OLUP DİKİŞLERİ MAKİNE İLE DİKİLMEKTEDİR. KAFASINA SOPA TAKILIP SÜPÜRÜLMEKTEDİR.
GÜNÜMÜZDE İŞYERLERİNDE VE KAPI ÖNÜ TEMİZLİKLERİNDE KULLANILMAKTADIR. HER NE KADARDA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER OLSADA ONLARIN YAPAMADIĞI İŞLEVİ YAPMAKTADIRLAR.
ÜRÜNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ :EDİRNE BÖLGESİNDE YETİŞEN SÜPÜRGE OTUNDAN İMAL EDİLMEKTE OLUP 500-600-750 GR. OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR BOYU 60 CM. DİR. TAMAMI MAKİNE İLE ÜRETİLMEKTEDİR.
GÜNÜMÜZDE EVLERDE, İŞYERLERİNDE VE KAPI ÖNÜ TEMİZLİKLERİNDE KULLANILMAKTADIR. HER NE KADARDA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER OLSADA ONLARIN YAPAMADIĞI İŞLEVİ YAPMAKTADIRLAR.
ÜRÜNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ :EDİRNE BÖLGESİNDE YETİŞEN SÜPÜRGE OTUNDAN İMAL EDİLMEKTE OLUP 500-600-750 GR. OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR BOYU 60 CM. DİR. TAMAMI MAKİNE İŞÇİLİĞİDİR.
Adresimiz : süpürge borsası tesisleri b blok no:8 edirne