Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Konya İle İlgili Firmalar

Firmamız emlak ve gayrimenkul seköründe faliyet göstermektedir.
Kamyon kamyonet minibüs araçları için bağımsız araç kabin ısıtma sistemi, vebosta, webasto, kabin ısıtıcısı gibi konularda faliyet göstermekteyiz.
Firmamız gayrimenkul ile ilgili tüm sahalarda çalışmaktadır.
Firmamız 2002 yılından buyana döküm sektörüne maça makinaları tavlama fırınları üretmektedir.
TSE patentli burma, tel ve fantazi bilezik. Küpeler, yüzükler, alyanslar, pırlanta, inci, bileklikler, altın kaplama saatler, külçe altın ve muhtelif altın çeşitleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz
Konyada bulunan firmamız, dilerseniz evinizi, iş yerinizi, arsanızı ve tüm gayrimenkullerinizi en iyi şekilde degerlendirir.
hamur işleme makinaları,hamur kesme tartma makinası kes-tart ve yüksek ısıya dayanıklı çelik sanayi tekerleği imalatı
Firmamız 1975 Yılında Demir doğrama ve Ferforje alanında Faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız uzmanlık ve kalite birikimini 2001 yılından itibaren Çelik Kapı üzerine taşıdı
Telcom bilgisayar 2002 yılında Konya merkezde ticari hayatına başlamıştır. Hızlı, kararlı, genç ve dinamik kadrosuyla kısa zamanda büyük girişimler yaparak bilgisayar sektöründe firmamızın imajını ve ismini sağlamlaştırmıştır.
20 yıllık tecrübemizle tüm tuz çeşitlerinin üretimini yapmaktayız..
18000 çeşit boncuk ve bijuteri ürünleriyle toptan perakende satış merkezi...
Firmamız sigorta hizmetleri vermektedir.
Firmamız matbaa işleri ve tüm etıket ihtiyaçlarınız otomotiv yan sanayi yedek parça markalama üzerine hizmet vermektedir.
Işıklı-ışıksız tabela, totem levha,araç ve cepe giydirme, krom harf, neon , kabartma harf
Firmamız konusunda uzman çalışanlarıyla en yüksek teknolojiyi kullanarak mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile kurumsal bir yapıda farklı mühendislik projeleriyle uluslar arası normlara uygun olarak çalışmaktadır.
Firmamız Konya Ilgın'da inşaat malzemeleri kömür çeşitleri yapı dekorasyon kartonpiyer alçı çimento tuğla bims briket izolasyon ısı yalıtım malzemeleri ticareti yapmaktadır.
Firmamız her çeşit fayansa uyumlu seramik bordür üretimi yapmaktadır.
Firması 1980 yılında kurulmuş olup motor (subap)ları imalatı ile başlamıştır.