Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Konya İle İlgili Firmalar

Firmamız 1961 yılında faaliyetine başlamış olup türk sanayine ve otomativ yedek parça piysasına kalite yönetimi ile hizmet vermektedir.
İşletmemiz 1979 yılında kendi çapında küçük bir isletme olarak kendi öz sermayesiyle kurulmuş olup, 1987 yılına kadar metal yağmurlama sprinkleri üretmiştir.
Gıda makinaları imalatı, lokum, şeker, pekmez, reçel pişirme ve vakumlama makinaları, mikserler depolama tankları su depoları.
Firmamız Otomotiv motor contaları imalatı,kareter tapa contası imalatı,çelik saç kesme kalıpları imalatı yapmaktadır
Konya'da İlk EN13015 Bakım Standartı Belgeli Asansör Firmasıyız
Firmamızda istenilen spesifikasyonlarda pik ve sfero dökümü yapılmaktadır.Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.
Firmamız kamyon üstü mobil vinçlerin üretimini yapmaktadır.
Firmamız iklimsa bayisi ve servisidir.
Firmamız 2000 yılından itibaren ofis mak. san. tic. olarak sektörde yerini almıştır.
Web Hosting,Domain (Alan Adı),Web Tasarım,TV Ve Radyo Hosting Hizmetleri
Ev, apartman, bahçe ve yeşil alan, lokanta, kahvehane ve pastane, sera, fabrika, otel, yurtlar, hastane, resmi dairelerde haşere mücadelesi için varız.
Kurumsal yada Kişisel Web Sayfanızı uzman,genç,yaratıcı kadromuz ile Dinamik,güncelenebilir, Görsel web sayfanızı hazırlayalım. Sizin Reklamınızı Yapalım.
Firmamız 14 ürün grubunda 75 farklı tarım makinası üretmektedir.
Firmamız yurtdışında ithal ikinci el ağaç işleme makineleri getirmektedir. Türkiye'ye getirilen bu makineler Konya depomuzda komple revizyondan geçirilerek müşterilerimizin işyeri sahasında çalıştırılır teknik eğitimi verilerek teslim edilir
İşi yük kaldırmak olan herkes için üretiyoruz. Ürünlerimiz, hidrolik mobil vinç, hidrolik platform, ağaç sökme dikme makinası, transporter, hidrolik kriko seti.
FİRMA; 1999 yılında a proje İnş. Yat.Ltd. Şti. olarak faaliyetine başlayan firmamız mimarlık, dekorasyon, tasarım, danışmanlık ve inşaat sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir. A proje kurumsal ve bireysel yapıların tasarım, projelendirilme ve uygulamasında deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu g
Hidrolik pompa ve silindir imalatı
Firmamız galvanizli sac, alüminyum levha ve paslanmaz sac satışında faaliyet göstermektedir.