Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Konya İle İlgili Firmalar

Firmamız Konya ili bozkır ilçesinde bulunmaktadır. Firmamız güneş enerji sİstemleri ve eksiz oluk sistemleri imal etmektedir.
Barkod etiket, ribon film master, barkod, yazıcı barkod okuyucu parmakizi pdks
Raf Dekorasyon Donanım Ekipmanları
Enerji verimliliği üzerine çalışmalar yapmaktayız.
Firmamız marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım alanında faaliyet göstermektedir.
tahin susam bal pekmez köpüklü helva imalat toptan satış 05376018708
Firmamız civata somun ve bağlantı elemanları üretimi ve ticareti yapmaktadır.özellikle büyük boy ve özel civatalar ilgi alanımızdadır.
Şirketimiz total oıl Türkiye a.ş. nin mütahhiti olup total gaz nakliyesi yapmaktadır.
Konya da 1990 yılın dan başlayan Evden Eve taşımacılık. yapmaktayız Uzman elemanlarımızla paketlenerek itina ile taşınız Araçlarım Mercedes 2517 Kamyonlarımız hizmet vermekteyiz.
Otomatik Yangon Söndürme Topu. Yangını otomatik olarak 3 ile 5 saniye arasında söndürür. Herhangi bir dolum bakım masrafı gerekirmez.
El halısı imalatı ve Halı Yıkama Hizmetleri vermekteyiz.
Firmamız bilgi ve tecrübesiyle, stratejilerini prosedürüne uygun geliştiren, uzman kadrosu ile müşterilerine yurtiçi ve yurtdışı marka, patent ve tasarım tescil'leri gibi sınai mülkiyet konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.
Endüstride önemli bir yer tutan hidrolik, pnömatik, elektronik ve otomasyon ile ilgili uygulama alanlarındaki ihtiyaçları karşılamaktayız.
Firmamız duvarpan, hazır duvar, inşaat, proje, yalıtım malzeme satışı ve uygulaması ile hizmetinizdedir.
Firmamız Türkiye'nin hidrolik pres ihtiyacını karşılamaktadır.
Şirketimiz tarafından taşınan eşyaların tamamı nakliye başlamadan sigorta yaptırılır. Eşyalarınız eğitimli elemanlarımız tarafından köpüklü naylonlara sarılıp hiç bir hasar görmeyecek şekilde sevk edilir. Mobilya türü eşyalarınız özenle söküldükten sonra ikinci adrese aynı özen ve dikkatle monte edilir.
Her gün büyüyen ahşap sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.
Firmamız her türlü diesel ve benzinli motorların volant ve volant dişlisini imal etmektedir.