Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Kurulduğu günden itibaren tarla-bahçe malzemeleri alanında etkili ve saygın yeri olan, aynı zamanda müşteri potansiyelini her geçen gün arttıran bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu saygınlığın ve artışın en önemli sebeplerinden bir tanesi satış sistemimizdeki kaliteli mamul ve dürüstlük ilkesi oluşturmaktadır. Müşterilerimizin yapacağı işe uygun, sağlam ve kaliteli mamulleri seçmesine yardımcı olmanın bizim görevimiz olduğunu biliyoruz."Bir seferlik satış" ya da "sat,gönder" anlayışı bizim işimiz değildir.Piyasalarda senelerdir bunun sıkıntısı zaten çekilmektedir.Biz bu kalıpların dışında farklı bir anlayış ile modern çağın gerektirdiği olanakları kullanarak size hizmet etmeyi amaçlıyoruz.Bunları yaparken arkamızda sizlerin desteği olduğu her zaman aklımızdadır.

Tarla işlerimizi kolaylaştırmak tarlada geçen zamanımızı ekonomik kullanmak için bu işlerde kullanılan malzemelerin satış sonrasını da unutmamak lazımdır. Aradan pek çok zaman geçmiş olsa dahi elinizdeki araç-gerecin yedek aksamlarını bulabilmek sorundur. Bu sorunu da bizimle aşabilirsiniz.