Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


METRONAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir. Kendi öz varlığımız olan araçlarla Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri, Ortadogu ülkelerine ve yurtiçi taşımacılık gerçekleştirmektedir. Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır. Mersin ve İstanbul da kurulu mevcut ofislerimiz ve tecrubeli kadromuz ile Komple, Parsiyel ve Proje yüklemelerinizde Dünya genelinde yaygın lojistik partnerlerimiz ile beraber müşterilerimize her türlü deniz yolu taşımacılığı modelinde hizmet sunmaktadır. Turkiye ile; Kuzey Amerika, Uzak Doğu, Hindistan, İsrail ve Avrupa ülkeleri arasında gerçekleşen kapıdan kapıya deniz yolu ithalat ve ihracat yüklemelerinizi birçok line ile mevcut servis kontratlarımız sayesinde elde ettiğimiz fiyat avantajlarını müşterileri ile paylaşmaktadır. Farklı transit süre seçenekleri ile Hızlı, Standart ve Ekonomik navlun seçeneklerini de müşterilerine sunmaktadır. Sunduğumuz Hizmetler: Export / Import Komple Konteyner
-Export / Import Parsiyel Konteyner -Askılı / Open Top / Flat Rack özel ekipman yüklemeleri -Charter Gemi Kiralama
Kendi öz varlığımız olan araçlarla Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri, Ortadogu ülkelerine ve yurtiçi taşımacılık gerçekleştirmektedir. Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçi ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, taşımalarımızın tamamı CMR sigortasi ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.
Teknolojinin vazgeçilmez bir üstünlük yarattığına inanan firmamız devamlı yazılım ve donanım altyapısını geliştirip, daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine sunmaktadır. Firmamızın hedefi; müşterilerine 24 saat kesintisiz bilgi akışı sağlamaktır. Kurulduğu ilk günden beri bilgi teknolojileri alt yapısını upgrade etmektedir. Yük ve ARAÇ takibi, Profesyonel yazılım ların, EĞİTİMLİ PERSONELLER ARACILIĞI İLE İŞLENEREK, MÜŞTERİSİNİN BİLGİ altyapısı oluşumunu METRONAK TEKS. ULUS. TAŞ. İNŞ. GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. profesyonel çözüm ortakları ile birlikte gerçekleştirmekte ve geliştirmektedir. Şu an METRONAK uluslararası taşımacılık şirketinde birbirinden bağımsız şekilde çalışan Ortadoğu-Turk Cumhuriyetleri ve Avrupa departmanı şeklinde iki departman bulunmaktadır bu iki farklı yönetici ve personel kadrosuna sahip departmanlarda arkadaşlarımız en iyi hizmet çerçevesinde müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmektedirler. .
Adresimiz : Yenigöl Mah. Yenigöl Cad. No:72