Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Daima en önde olmak. . .
Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, Sektöründe örnek gösterilen, Çalışanların kariyerlerinde son halka olabilen, Müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, Sektörde liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktır.
Tüketiciler tarafından tercih edilen ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamış, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı, daima ulaşılabilir, en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünen, referans olarak gösterilen bir davranış sergilemektir.
ünümüzde tedarikçi firma seçiminde aktif rol oynayan ve ürün imalinin hatasız yapılmasını sağlayan ISO 9002 kalite yönetim sistemini TSE tarafından belgelendiren firmamız, verdiği hizmetin kalitesini tescillendirmiştir. Hijyenik ortamda üretim yapıldığına dair kontrolleri yaptırarak Tarım İl Müdürlükleri tarafından verilen Gıda Üretim Sertifikası ile Gıda Sicil Sertifikası nı almaya hak kazanan firmamızın amacı; dünya standartlarında hijyen koşullarını sağlayarak sizlerin sağlığına yönelik risk faktörlerini tamamen ortadan kaldırmak ve size üst seviyede hizmet sunmaktır.
Adresimiz : istasyon mah. ankara cad. no:77 köseköy-kocaeli