Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Lokanta İle İlgili Firmalar

havalandırma ve çay kazanları imalat ve satışı
Su Arıtma Sistem ve cihaz montaj tamir ve bakım hizmeti ile 14 yıldır müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Yildizlar restaurant cafe bar istanbul'un tarihi ve doğal güzellikleriyle sizleri buluşturuyor; günlük taze balık et ve meze çeşitleriyle damak tadınıza en iyi şekilde hitap ediyoruz.
Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, Sektöründe örnek gösterilen, Çalışanların kariyerlerinde son halka olabilen, Müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, Sektörde liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktır.
Kahve Ağacı Kozyatağı Atatürk cd.' nde bulunan cafe bistrodur.Lezzetli yemekler, değişik kahveler tatmak ve keyifli zaman geçirmek için Kahve Ağacı kalitesini mutlaka deneyin.
Lezzetli kebaplar, mükemmel lahmacun. İşte Göksu evleri Beykoz içinde yer alan mamma restaurant...
Restaurantımız 100 kisilik sabah 8 gece 12 ye kadar hizmet vermektedir.
Et yemekleri ve zaytinyağlı mutfağı ile öğlen yemeği servisi vermekteyiz.
A' dan z' ye Endüstriyel mutfak malzemeleri
Şehir lokantası 32 yıldır lezzetini ve damak tadını korumuş ender mekanlardan biridir.
Trabzon Giresun şehirleri arasında hizmet veren dinlenme tesisi.
Firmamız düğün davet açılış catering gibi en özel günlerinizin organizasyonunu yapmaktadır.
Firmamız fuar organizasyonları yapmaktadır.
Tamamen elde hazırlamış olduğumuz pizzalarımızı direk taş fırın üzerine bırakarak pişirmekteyiz. Tava ve benzeri araçlar kullanmadığımız için pizzamızın tabanı hiçbir şekilde yağ ürünlerine maruz kalmaz.
Taşımalı veya taşımasız her türlü yemek,temizlik ve ilaçlama işleriniz uzman personellerimiz tarafından itina ile yapılır.
DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu mönüsündeki çeşitler Anadolu'nun çeşitli yerlerinden taze olarak getirtilmektedir. Mönüsündeki çeşitlerin lezzeti hem yapan ustaların maharetinden hem de malzemesindeki doğallık ve tazelikten kaynaklanmaktadır.
Projeden montaja anahtar teslimi mutfak, yemekhane, çamaşırhane, soğuk odalar, paket tip morg üniteleri konularında faliyet göstermekteyiz.
1969 dan bu güne Konya fırın kebabı'nda ün yapmiş ve bu işi, orjinal halini bozmadan, Osmanlıdan günümüze geldiği şekliyle sizlere sunmaktayız. Misafirimiz olmaniz dilegiyle...