Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


MARSO ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SAN. Ve TİC. LTD. Şirketi 30 ağustos 1999 tarihinde Bursa da kurulmuştur. Soğutma sektöründe başka firmalarda yıllarca yönetici olarak görev yapan genç işadamlarının kurduğu firma, ¨ sorun yaratan değil çözüm üreten¨ yönetim politikasıyla 21. yy ın yükselen yıldızlarından birisidir. Genç ve dinamik yapısıyla, Endüstriyel Soğutma sektörünün önde gelen firmalarından biri olan MARSO, ürün çeşitliliği ve çağdaş yönetim felsefesiyle belirlediği hedeflere kararlı adımlarla yürümektedir.
Firmamız MARSO nun üretim portföyünde; soğutucu vitrin cihazları, ahşap dekorasyonlu pasta vitrin cihazları, ahşap ekmek rafları ve ekmek vitrinleri, soğuk odalar, tezgah tipi buzdolapları ve gastronomi vitrin ürünleri gibi geniş tercih seçenekleri mevcuttur. MARSO; ihracat çalışmalarına da yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Almanya merkezli bir Avrupa satış organizasyonu hazırlığında olan firma üstün kaliteli, estetik görünümlü ve CE belgeli vitrin cihazları ile tüm dünyaya ulaşmak amacındadır. Firmamız şuanda toplam satışlarının %60 ını iç piyasaya, %40 ını dış piyasaya satmaktadır.
Ürünlerimizi ihraç ettiğimiz ülkeler: Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Fransa, Moldova, Ukrayna, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Tunus, Suudi Arabistan, Kuveyt, K. K. T. C. ve Cezayir dir.
Satış sonrası servis hizmetlerinde de başarılı bir organizasyona sahip olan firmamız, Türkiye nin 11 noktasında servis ekibi bulundurmaktadır.
Adresimiz : İZMİR YOLU 12. KM. ERTUĞRUL MAH. ASLAN SOK. NO 7/A 16140 NİLÜFER