Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Restaurant İle İlgili Firmalar

Müessesemiz seçkin et ve süt ürünleriyle hazırladığı mamullerle damaklarda iz bırakıyor.
Tantunizade Tantuni şalgam künefe ve kebap evleri Geleneksel Lezzetin adı TANTUNİZADE Franchising Veriyor ! Tantunizade 10.yılında franchising veriyor. Zevkli,Güvenli,Prestijli ve Yüksek gelirli bu fırsat İle ilgili www.tantunizade.com.tr web adresinden veya 0.312.219 66 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
Su Arıtma Sistem ve cihaz montaj tamir ve bakım hizmeti ile 14 yıldır müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Firmamız fuar organizasyonları yapmaktadır.
Taşımalı veya taşımasız her türlü yemek,temizlik ve ilaçlama işleriniz uzman personellerimiz tarafından itina ile yapılır.
Kasım 2001 de kuruldu. Kurucusu Bülent GÜZELKAN, Uzun yıllar mankenlik ve modellik yapan, moda sektöründe değişik ürün dallarında tasarımcı olarak çalışan Bülent GÜZELKAN beslenme alışkanlığını dostlarıyla paylaşmak, onlarla birlikte buluşma noktası yaratmak amacıyla çıktığı yolculuğunu, 2005 yılı sonunda Time Out Dergisinin düzenlediği, V. Time
Paysage, muhteşem doğa ve boğaz manzarasıyla değerli misafirlerine 16 yılı aşkın tecrübesiyle ve profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır.
Firmamız dikey jaluzi, stor jaluzi, ahsap jaluzi, katlamalı mekanizma, sineklik imalatı yapmaktadır.
1969 dan bu güne Konya fırın kebabı'nda ün yapmiş ve bu işi, orjinal halini bozmadan, Osmanlıdan günümüze geldiği şekliyle sizlere sunmaktayız. Misafirimiz olmaniz dilegiyle...
Floryada yemek ve lezzet üzerine her şey firmamızda.
Restaurantımız 1.sınıf olup bolunun en gözde mekanıdır.
Hayatınızda yaşayacağınız bu tek günde siz ve değerli misafirlarimize en iyi şekilde ağırlamak için hizmetindeyiz.
İşletmemiz tamamen doğayla iç içe olup tertemiz bir hava ve nefis bir manzaraya sahiptir.
250 kişilik otantik salon 800 kişilik göle sıfır bahçede mangal keyfi her akşam canlı müzik
Taze balık çeşitleriyle kendini kanıtlamış,artık izmitte ve bölgede marka olmuş bir yer.Fasıl heyetiyle sizlere sıcak bir ortamda kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle hizmet etmekten mutluluk duyarız
Oruçoğlu dinlenme tesisleri 1996 yılında ömerli yeni şile otoyolu üzerinde 5000 metre kare alan üzerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Sitemizden online lahmacun siparişi verebilir, restorantımız hakkında yakından bilgi alabilir ve inceleme yapabilirsiniz.
Balık fasıl eğlence ve dahası.