Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Restaurant İle İlgili Firmalar

Balık fasıl eğlence ve dahası.
Firmamız Türkiye'deki tek pide markasıdır.
Restaurantımız ŞİRİNCE de bulunmakta alakart ve grup mönüleri ile hizmet verektedir
MARSO ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SAN. Ve TİC. LTD. Şirketi 30 ağustos 1999 tarihinde Bursa' da kurulmuştur. Soğutma sektöründe başka firmalarda yıllarca yönetici olarak görev yapan genç işadamlarının kurduğu firma, ;sorun yaratan değil çözüm üreten; yönetim politikasıyla 21.yy'ın yükselen yıldızlarından birisidir.
Konya'da damak zevkine önem verenler için tek adres.
Firmamız dikey jaluzi, stor jaluzi, ahsap jaluzi, katlamalı mekanizma, sineklik imalatı yapmaktadır.
Fasıl eğlence, hizmet kalitesi, damak zevki, aileniz ve dostlarınız ile güvenle eğlenebileceğiniz bir mekan.
Firmamız Elazığ'ın yöreseline hitap eden içli köfte, sırın, zeytinyağlı yaprak sarması, patila, karnıyarık, kara kavurma, sac kavurma, lahana sarması, tandır kebabı, harput köfte ve elazığ yöresine ait içeceklerle hizmetinizde.
Kumkapı'nın kendine özgü havasını, geleneksel tarihi hatıralarını yerlisi ve yabancısıyla iç içe yaşatan bir balık lokantası Afrodit Restaurant. Boğaz'ın güzelliğini aratmayacak ortamında lezzetli Türk yemeklerini en özgün biçimiyle sunuluyor.
Projeden montaja anahtar teslimi mutfak, yemekhane, çamaşırhane, soğuk odalar, paket tip morg üniteleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Sizleri Kumkapı'nın en seçkin restaurantı Kalamar'da her türlü balık, mezenin tüm çeşitleri, tuzda balık, özel tatlısı krepini ve canlı müzik, Kumkapı'nın en başarılı ustalarının kattığı o güzelim lezzetlerle ağırlamaktan onur duyarız.
Çalışmalarınızda en önemli unsur olan fotoğraf ve kamera çekimleri görsel zenginlik ve kaliteli sonuç için son derece önemlidir. Fotoğraf çekimleriniz için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yeni merkezimizde sizlere daha yakın olmayı hedeflemektey
Haftasonları şehrin bunaltıcı atmosferinden bir an olsun kurtulup sessiz sakin ve doğanın muhteşem güzellikleri arasındaki Seferihisar Sığacık'a gelmek istermisiniz.

Türkiye'nin bu cennet köşesinde güzellikleri arasında trafikten, kirli hav
Aksaray ilinde Ihlara Vadisi Selime girişinde 1989'dan beri hizmet veren komple bir tesis. Restaurantımız Melendiz Çayı kenarında olup ırmak üstünde 70 kişilik şark köşelerimiz vardır. Kışlık kapalı alanlarımızın yanı sıra açık hava bahçe ve ırmak kenarı servis alanl
Ülkemizin incisi Göcek'te geniş menümüzle Barbaros Cafe Restaurant olarak hizmetinizdeyiz.
Öğle ve akşam yemeklerinde sizi ailenizi ve iş arkadaşlarınızı hayattan yeni tatlar almaya davet ediyor. Ahşabın sıcaklığını her köşesine yansıtan iç mekanı, yeşilin her tonunu içinde barındıran; rengarenk çiçekleri, fıskiyeli muhteşem havuzu v