Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tibbi Malzemeler İle İlgili Firmalar

depodent.net,dental,diş,diş deposu,dental satış,dişçilik malzemeleri satışı
Plastik cam malzemeler konusunda faliyet göstermekteyiz.
Her türlü tıbbi cihaz ampulü ithalatı yapmakta olan firmamız 1996 yılından bu yana Türkiye genelinde satış gerçekeştirmektedir. Konumuzla ilgili tüm sorunlarınızın çözümü için bize ulaşmanız yeterli.
İşitme cihazları konusunda hizmetinizdeyiz.
Firmamız maske, bone, kep, kolluk, cerrahi önlük, tulum, terlik, muayene masa örtüsü vb. tek kullanımlık nonwoven ürünlerin ve fanila, tayt, korse, omuzluk, boyunluk, dizlik, dirseklik, çorap, atkı, bere, eldiven gibi angora tavşan yününden üretilmiş doğal termal ürünlerin ve antibakteriyel soya ve bambu çoraplarının üretim ve satışını yapmaktadır.
Abd firması olan alfa vitamins Türkiye distüribötürüyüz.
Ac Dental 12. yılına geldiği bu günlerde Türk Dişhekimliğine Dünya'da ve Türkiye'de yaygın olarak kullanılan ekipman ve malzemelerin satışını ve imalatını yaparak hizmet vermektedir. Amacımız imalatını ve genel dağıtıcısı olduğumuz ürünleri sizlere uygun fiyatlarla ve servis
İlgi alanında üstün başarılara sahip 20 yıllık deneyime sahip bir firmayız. Tıbbi malzeme olarak birçok bayiliğimiz ve üretimimiz mevcuttur. Cerrahi branşta sutur ve Lapodoskopik ürünler Ethicon - Tyco - Conmed - Doğdan - Uno - Bıçakçılar - Coloplast - 3M - Braun - Lohmam/Rucher ürünleri ve daha birçok çeşit ile hizmetinizdeyiz.
Firmamız yüksek kalitede tıbbi sarf malzeme ithalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Kolostomi,Ürostomi Torbaları ve aksesuarları (Coloplast),Kendinden Kayganlaştırıcılı Sonda(Conveen),Sonda ve Kataterler (Porges),Yara Bakım Üürünleri, (Comfeel),Aesculap Cerrahi Aletler,B.Braun Sütur ve Sarfları
Sağlık sektöründe daha çok radyoloji ve kardiyoloji alanındaki tıbbi cihaz, aksesuar ve sarf malzemeleri ile ilgili distribütör, satış ve servis hizmetleri vermekteyiz.
Şirketimiz çocuklar için tasarlanmış fitness ve spor aletleri satışı yapmaktadır.
Sizde hayat akışınızı değistirmek istiyorsanız bizi takip ediniz.